Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibírnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, a párom 19 éves lány. Fél éve vagyunk együtt, ezelőtt minden nap együtt voltunk szinte, tök felhőtlen volt minden aztán változtak a dolgok. Dolgozik szinte minden nap, én is dolgozni fogok 4 műszakban egy összeszereldében. Napi 8 órában dolgozunk mindketten (én majd később ugye) Ő déltől dolgozik este 9-10-ig. Szinte sosem látom, mert én mellette délutáni képzésre járok érettségire, csak hogy az a fránya papír is meglegyen. Hetente kb 2-3 órát ha együtt vagyunk összesen. A szex kb kizárva, bár szerencsére hétvégén nálam aludt. Pénz pénz pénz...értem én,hogy a pénz beszél, de nagyon fáj, hogy sosem láthatom, mert hiányzik. Lettek céljai, szereti a melót is, de francot nem találkozunk...és olyan mintha most háttérbe szorította volna a kapcsolatunkat. Ha ilyen fiatalon ezt megcsinálta, később vajon mit fog még megtenni? Vagy csak én vagyok ennyire bamba céltalan,hogy túl fontos ilyen fiatalon egy kapcsolat? sosem voltam a csajozós fajta, már túl vagyunk mindketten évekig tartó kapcsolatokon...unom már, picit jó lenne lekötni magamat, de sehogy se jön össze nekünk. Ti együtt tudnátok így lenni valakivel? Nagyon szeretem, de már a fájdalom miatt mint egy védelmi mechanizmus, kevésbé ragaszkodom hozzá. A kérdés tényleg annyi,hogy ha már most nincs meg a láng ,később mi lenne?

Csak tanácsokat kérek, nem az életem nagy válaszait...Előre is köszönöm.



2016. okt. 18. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, nehezen. De gondolj arra, hogy lehet, hogy ez csak átmeneti...

Én is keveset találkozom mostanában a párommal, hiányzik is nagyon, bár mi együtt élünk, úgyhogy ha más nem, akkor az együtt alvás megvan.

Szerintem az lenne a megoldás, hogy leültök és higgadtan megbeszélitek, hogy mi a helyzet. Mondd el neki, hogy úgy érzed, a kapcsolatotok rovására mehet ez az egész.

2016. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

a felnőtt lét ilyen, dolgozni kell és kész

aki már nem jár iskolába, nekik is vannak hobbijaik, szabadidős programjaik a párjuk nélkül

nőj fel

2016. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"már túl vagyunk mindketten évekig tartó kapcsolatokon"

Azt írtad, 20 éves vagy, nem azt, hogy 40.

Együttéltek?Ha igen, akkor csak látjátok egymást, meg létezik hétvége is, illetve szabadság.Legyetek ügyesek.

2016. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hetente 2-3 órát"

Most akkor együttéltek, vagy csak a felnőttet akarjátok játszani?!Akik együtt élnek, jó esetben napi 10 órát együtt vannak.Nem heti 2-3 órát basszus...

2016. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a valóságban, haver! Ez nem a kapcsolatotok gondja, hanem a felnőtt lét velejárója... ha összeköltöztök, valamivel jobb lesz, de hangsúlyozom, csak valamivel... sokkal kevésbé, mint gondolnátok, mert oké, hogy együtt laktok, de amint egy kicsit otthon vagytok, kezdődik a főzés, mosás, takarítàs, kerti munka... stb., néha át kéne menni anyósékhoz, néha a barátokkal is össze kéne futni, élnek-e meg egyáltalán... stb., szóval akkor sem fogtok tudni annyira egymásra koncentrálni. Ez a felnőtt lét, folyamatos "harc az idővel", soha semmire nem elég, se az idő, se a pénz... Azt el se merem képzelni, mi lesz, ha majd lesz gyerek - mert lesz, mindenképp szeretnénk. Na de a lényeg, hogy ez nem a kapcsolat hibája, nem jelenti azt, hogy bárki kevésbé szeretné a másikat, egyszerűen ilyen az élet :/ (ill. legtöbbünk élete.)
2016. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor áruld el, hogyan tervezed a dolgokat? Szakítasz vele, és összejössz egy kislánnyal, aki még nem dolgozik, és ráér a te gyerekes hisztidre? Észreveszed, hogy az a bajod a nővel, hogy nem a seggét mereszti?!
2016. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok a párom 33 éves 4.5 éve vagyunk együtt nem élünk együtt 10-15 percre lakunk egymástól!

Ő 1 műszakban dolgozik hétközben (van olyna h túlórázik ez ritka) 06:00-14:00 dolgozik. Én 4 órábn hétfőtől -péntekig 05:00-09:00 ig,szombaton 05:00-14:00 ig,mellette heti 2x esti suliba érettségi miatt (15:00-20/21:00ig) és van olyan sőt most egyre gyakrabban h hetente-2 hetente talizunk hétközben ,ha konkrét akarok lenne 2 hete nem voltunk együtt , max reggel buszmegálló találkoztunk de szexuálisan 2 hete voltunk együtt!

Nekem a párom néha azt érzi h "háttérbe" szoritottam a kapcsinkat..nem igy van csak lehetek én is fáradt, vizsgáimra tanulok,meg egyebek ő is fáradt!Nekünk eszünk ágába sincs ilyen miatt se szakítani se szűnetet tartani megértjük 1mást,amint időnk engedi talizunk..jobbára szombatonként estefele-este szoktunk meg vasárnap 2-3 órát! Ez van ezt kell szeretni

2016. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a felnőtt lét velejárója, de nekem sem kéne ilyen társ aki így dolgozik. Ilyen munkarend mellett egy komoly kapcsolatot fenntartani, majd pláne gyereket vállalni szinte lehetetlen. Kivéve ha átmeneti időszak. Máskülönben nem egymást keressük.
2016. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néhányan annyira nyersek vagytok, de a válaszok többsége, még az is aki "durvább" volt ,tetszett, köszönöm. Nem szakítok vele.Tegnap megbeszéltük a dolgokat, természetesen együtt maradunk, az állapot csak átmeneti.
2016. okt. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!