Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet HOSSZÚTÁVON úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet HOSSZÚTÁVON úgy a kapcsolatom, hogy az exemm jobb volt az ágyban?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, hogy össze kell csiszolódnunk, mert egy nagyon jó pasi a mostani barátom. De hónapok teltek el, és csak azt veszem észre, hogy nem üti meg az előző párom szintjét. Vele visszavonhatatlanul vége, tönkrement a dolog, eszembe sincsen visszamenni hozzá. Az viszont tény, hogy ilyen téren hiányzunk egymásnak, például a szakításunk után még hónapokig találkozgattunk, de megbeszéltük, hogy amikor valamelyikőnknek lesz valakije, akkor abbahagyjuk. Na nekem akkor jött a mostanim. Sokkal jobb az életem a jelenlegivel, de sajnos van viszonyítási alapom ilyen téren.


Lehet, hogy sosem lesz olyan és ebbe bele kell törődnöm? Ettől még lehet jó, ha nem változik a dolog vagy mindig hasonlítgatni fogom az exemhez? (Egyébként egyáltalán nem rossz a dolog, de mint írtam, mással volt sokkal jobb)


27/N 30/F



2017. aug. 24. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
A pillanat, amikor a nagyon jó pasi sem elég. :(
2017. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Diavolino44 ***** válasza:
77%
Ohatatlanul hasonlitgat az ember, ez sose fog elmulni. Fogadd el azt ami van, esetleg tanitgasd kicsit ugy, ahogy te szeretned.
2017. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Íme a valóság. Hiába a kidolgozott felsőtest meg cuki pofi, tele pénztárca, attól még nem lesz egy férfi jó az ágyban. Az okosabbak ezt már tudják. Én alapból nem bukom a muszklikra, nálam ha az ágyban nem hozza azt, amire nekem szükségem van akkor abból több nem lehet. Nálam ez így működik. 30/N
2017. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Ha ezt tudnám,többé nem akarnám beléd rakni a farkam.Nyelvtanilag elég helyesen írtam?
2017. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
#3as jól írta #4es voltam.
2017. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na, pont ezért nem fogom neki sosem ezt így elmondani, 4-es! Mert nem megbántani akarom, meg semmire sem vezetne, ha megtudná.


Nem tragikus egyáltalán a helyzet. Az exem előtt volt még egy barátom, ő volt az első. Vele 2 évig voltunk együtt, nagyon figyelt rám, tényleg mindig tudni akarta, hogy én mit hogyan szeretnék. Szóval vele volt időm és lehetőségem, hogy minden a lehető legjobb legyen, mégis a mostani nála például sokkal jobb, tehát nem azt mondom, hogy vészes a helyzet vagy ilyesmi. Lehet, hogy olyan, mint az exem egyszer van valaki életében és tényleg ezt el kell fogadnom.

2017. aug. 24. 23:33
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Júj de gáz, de ciki .


Nehogy úgy járj mint az a szegény, aki szex közben az exe nevét kiabálta, mire úgy bepörgött az aktuális, hogy a puszta kezével belezte ki abban a pillanatban. Nem vicc. Állítólag könyékig felnyúlt a csajba és amit ért és talált azt tépte kifelé.

2017. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 ezt olvastad valahol?Ezt F ként is fájt olvasni.
2017. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A napokban már meg nem mondom, hogy hol, mit, olvastam egy hírt és volt millió más hír a nagy világból, na azok között bukkantam rá. Nekem is sokszor az eszembe jut, hogy mit élhetett át az a lány.
2017. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nem járok így. Akkor mi lesz velem? Szerintetek, akkor csak bennem lesz ez a hasonlítgatás?
2017. aug. 24. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!