Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet HOSSZÚTÁVON úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet HOSSZÚTÁVON úgy a kapcsolatom, hogy az exemm jobb volt az ágyban?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, hogy össze kell csiszolódnunk, mert egy nagyon jó pasi a mostani barátom. De hónapok teltek el, és csak azt veszem észre, hogy nem üti meg az előző párom szintjét. Vele visszavonhatatlanul vége, tönkrement a dolog, eszembe sincsen visszamenni hozzá. Az viszont tény, hogy ilyen téren hiányzunk egymásnak, például a szakításunk után még hónapokig találkozgattunk, de megbeszéltük, hogy amikor valamelyikőnknek lesz valakije, akkor abbahagyjuk. Na nekem akkor jött a mostanim. Sokkal jobb az életem a jelenlegivel, de sajnos van viszonyítási alapom ilyen téren.


Lehet, hogy sosem lesz olyan és ebbe bele kell törődnöm? Ettől még lehet jó, ha nem változik a dolog vagy mindig hasonlítgatni fogom az exemhez? (Egyébként egyáltalán nem rossz a dolog, de mint írtam, mással volt sokkal jobb)


27/N 30/F



2017. aug. 24. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Mi lesz? Mi lesz?

Lefrusztràlódsz, mert nem vagy jól megbszva!

Majd ha lesz egy hullámvölgy a fejèhez vágod, hogy meg se tud rendesen dugni, aztán a következő hullàmvölgyeknèl meg mèsz qrni az exedhez!

Ez lesz, mèghozzá nem is oly soká!

2017. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Tetszik, nem tetszik, kapcsolat fő eleme a kielégítő szex.

Benne maradsz, folyamatos hiányérzeted lesz. Valószínű, egy idő után megrontja az egészet. Ott fogod hagyni, vagy megcsalod.

2017. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy ideig biztos...de rajtad is múlik, hogy idővel már ne hasonlítgass...az energiákat erre a kapcsolatra koncentráld, a szexben is...
2017. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl még az előzőn. Szerintem hiba volt ilyen gyorsan új partnert keresni.

Amúgy abban nem találok rosszat, ha valaki jóban van valamelyik exével, de egy szakítás után egy ideig az lenne a legjobb, ha nem keresnétek egymást. Egy ilyet fel kellene dolgozni külön-külön. Nem véletlenül hívják szakításnak: egy kicsit teljesen el kellett volna szakadnotok egymástól. Aztán majd az idő eldönti, hogy más minőségben szükségetek van-e egymásra. A legtöbb embernek általában nem szokott, de erre van, aki csak akkor jön rá, amikor egy ideig semmilyen módon nem vesz részt az életében a volt párja.

Szóval az lenne a legjobb, ha lezárnád az exeddel a dolgot. Ha túllépsz rajta, akkor senkit nem fogsz vele ösdzehasonlítani. Ezt az új srácot meg engedd el. Korai volt még vele kezdeni.

2017. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy nem könnyű olyan partnert találni, aki minden tekintetben megfelel a elvárásainknak. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Lépj tovább, kérdező, és keresd meg őt, ha a mostani nem képes tanulni. A szex nagyon fontos szegmense egy kapcsolatnak. Tetszik, vagy sem, az ember így van összerakva. El kell fogadnunk, s eszerint kell társat választanunk. Nem élheted le úgy az életedet, hogy esélyed sincs minőségi szeretkezésre.
2017. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!