Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérjek tőle bocsánatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle bocsánatot, miután úgy viselkedtem, mint egy utolsó k. va? Fiúk, ti ezek után mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Sosem volt senkim a srác előtt, de őt szerettem... Pedig nem volt olyan, mint akik előtte tetszettek nekem, szóval nem volt 10/10-es, vagy egy bulikirály, aki népszerű. Sőt, rengetegen utálták. De mégis imádtam vele lenni, mindenben az első volt nekem, annak ellenére, hogy sosem voltunk kimondottan együtt. Tudtam, hogy ő a lányokat általában kihasználja csak (be is ismerte, hogy én voltam az egyetlen lány, akivel egy éjszakánál többet töltött együtt) és aztán bekövetkezett az, amitől féltem. Lekoptatott.

Én pedig rá pár napra összejöttem egy idősebb férfival (30 éves) , aki külsőre nagyon jól néz ki, van stílusa is, szóval tökéletes volt arra, hogy megmutathassam mindenkinek, mennyire "boldog" is vagyok. Közben megtudtam, hogy a srác csak a kötöttségektől ijedt meg, és hogy hirtelen túl komoly lett neki az egész. De haragudtam rá, ezért mikor utoljára beszéltünk (december elején), a fejéhez vágtam, hogy ő a legundorítóbb ember a földön, és megérdemli azt, hogy szinte senki nem szereti és hogy örülök, hogy én megszabadultam tőle és esélyt kaptam az igazi boldogságra. Pedig nem vagyok boldog.

A párkapcsolatom egy jól felépített hazugság. Az Instagram és a Snapchat azt mutatja, hogy mindig szórakozok, ide-oda megyünk a barátommal és mennyire szeretem, de ez nem így van. Megőrülök az ajándékaitól, alig tudok vele valamiről beszélgetni, nem tud megnevettetni, nem tudok vele úgy hülyéskedni, mint a sráccal.

És én nem őt szeretem... Hanem a srácot. De hetek óta még csak nem is találkoztunk, ma írtam az egyik haverjának és ő azt mondta, hogy nem igazán találkozott vele ő sem mostanában és szerinte inkább hagyjam, ne rúgjak bele még egyet. De neki nem mondtam, mit szeretnék. Mert megakarom vele ezt beszélni és nekem nem kell egy romantikázós, teljesen komoly kapcsolat, én csak vele akarok lenni. Vagy szerintetek ez esélytelen már?


18/L (Ő 21 éves)


2017. jan. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb elobb nojj fel, viccen kivul. Es probalj egy kis agyat meg valamifele gondolkodasi kepesseget noveszteni. Es majd azok megvedenek ezektol a helyzetektol.
2017. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Lekoptatott", tehát jogosan akadtál ki. Hogy a kötöttségektől ijedt meg, jó szöveg. Erre te néhány nappal később összejössz valaki mással. Egyikőtök kutya, másik eb. Talán majd felnőttök egyszer.
2017. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor sem kellett volna lekoptassom, ha megijedt. Lehet ez is csak egy kifogás, de én azt mondom még mindig inkább vele kéne megpróbálnod helyrehozni, mint ezzel a cukrosbácsival játszani a nagylányt. Írj neki, hogy sajnálod amit akkor írtál és szeretnéd megbeszélni.
2017. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neeee ...... Szakíts vele minden képp.Azt is megbántod így akivel vagy és azt is akibe szerelmes vagy.Ráadásul lehet ,hogy pont ez az a dolog ami miatt az akibe szerelmes vagy nem fog semmi komolyat akarni tőled.Ha őt szereted akkor próbáld meg megbeszélni vele vagy csak várd meg amíg jön valaki más az életedbe akibe szerelmes tudsz lenni.Bocsi lány voltam egyébként
2017. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Féltem a gyerekem, ha srác lesz... Ismerek egy fiatal lányt. Az osztályából 1 lány kivételével minden csaj csak a legmenőbb srácokkal hajlandó összeállni. Minden második csaj 30 évvel idősebbekkel dug, amikor még 18-ak sincsenek.

Sehogy ne kérj bocsánatot. Buta voltál, az érzelmi világod tönkre vágtad és már csak egy árú leszel, egy kiélt ribizli. Ez van. Te akartál a tömeg után menni, most egy lettél belőle.

2017. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életben nem gyűlölök semmit jobban, mint az elszalasztott lehetőségeket. Kérlek ne legyen ez is egy a sok közül. Linkeld be neki a kérdésed vagy vallj neki színt, bármi jobb ennél a gyermeteg színjátéknál.
2017. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék veled biztos.
2017. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!