Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet lemondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani egy esküvőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért tettem ebbe a kategóriába mert inkább szerelem mint esküvő.


Én is az a lány akibe halálosan szerelmes vagyok, végre kezdünk igazán egymásra találni.

Lassan 6 éve ismerjük egymást, s a kezdetek óta mint két ipari-mágnes úgy vonzzuk egymást.

A 6 év alatt, a napokban történt először olyan, hogy meg foghattam a kezét, megölelhettem és puszilgathattam, mellkasomra feküdt és közbe a csillagokat bámultuk egy hegy tetején, és más más számtalan romantikus dolog.

Az egyetlen nagy problémám, hogy a 6 év alatt még mindig nem az enyém ez a lány.

Ő 1 éve menyasszony, szíve szereti a jelenlegi párját, de az agya tudja, hogy ez így nem jó és ha össze is házasodik vele, akkor el fog válni tőle 2 hónapon belül.

Képes lenne le mondani az esküvőt, miattam. De nem tudja, hogy hogyan. Cikinek tartja hogy 160 személynek meg kell mondani, hogy az egy év múlva tartatandó esküvő el marad.


Én már már kezdek belehalni ebbe a dologba, 6 éve várok rá. Szeretem, Nagyon Szeretem.

Fantasztikus nő, megérte várni, de most lépnünk kellene ! S én már nem tudok mit kitalálni mint eddig, hogy segítsek neki is, és hogy mutassam felé, hogy hogyan érzek iránta.



Kérlek mondjatok valamit, hogy lehet úgy lemondani egy esküvőt, hogy az ne legyen neki annyira ciki és ilyen dolgok.


Mondta, hogy tudna engem szeretni, tudja hogy én foglalkozom vele, szeretem, s ezt az édesanyja is tudja, azt hogy ez a lány most nagyon vacilál mi legyen. S már én sem.

Kérlek benneteket, hogy ne írjatok olyant, hogy 6 év úristen és ennyit várni és egyebek, nem tudjátok a történetünket, azt se hogy talán ha 1.000.000 emberből 1 átélheti azt a kölcsönös vonzalmat amit itt szerepet kap, azokat az eseményeket amik megtörténtek az első találkozásunktól kezdve. Igen, voltak dolgok amik miatt ki tolódott, hogy 6 évnél járunk. De ha kell még 10 évig fog tartani.


De nem feltétlen, ha tudtok valami tippet adni hogyan csináljak most valamit. Úgy érzem, hogy most hogy többet találkozunk, jóval többet beszélgetünk és már haladunk valahogy, hiába helytelen az hogy menyasszony létére velem találkozik és történik az hogy összebújunk, simogatjuk egymás kezét és CSAK puszilgatom az arcát, csók nem, arra várni kell még. Ne ítéljétek el ŐT, nem k**va vagy r**anc.


2017. aug. 26. 10:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Miféle kérdés ez ? Nem 19-20 évesek vagyunk !
2017. aug. 26. 10:42
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert ez a 6 éve várok, meg romantika a hegytetőn, de még csók sem volt... Kicsit töketlennek tűnsz. Miért dobjon ez a nő egy házasságot a semmire? Azt se tudja, jó-e veled, amíg csak a csillagokat nézegeted vele. Erre nem tudja a jövöjét alapozni.

Meg aztán nálatok is jönnek a szürke hétköznapok, persze, hogy izgalmasabb, amíg csak távolról vonzott.

2017. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát pedig neki kell bátornak lennie, és megmondani először a vőlegényének, aztán utána le lehet mondani az esküvőt is. Ne húzzák szerintem. Ezt a feladatot helyette senki nem fogja tudni elvégezni. Nem történt semmi visszafordíthatatlan dolog, az eljegyzés még amúgy sem garantál semmit. (mondjuk az esküvő sem)
2017. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. ismerjük egymást eléggé hogy tudja hogy jó e velem, az hogy nem mászok a szájába nem azt jelenti hogy töketlen vagyok, csak tiszteletben tartok dogokat.
2017. aug. 26. 10:58
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a helyzetben Te nem tudsz lépni, cxsak megerősítheted a lányt,hogy szereted, mellette vagy, amit Ő már régen tud.


1 év múlva lenne az esküvője, nem hiszem,hogy már a meghívókat is kiküldték, esetleg tettek pár fontosabb lépést amit meg simán lemondhatnak, minden kötelezettség nélkül.

Itt annak van jelentősége,hogy ez a lány felvállalja-e azt a "világ" előtt,hogy megszakítja a kapcsolatát azzal az emberrel akivel házasságra készült.


Teljesen természetes lenne, de ahogy leírod Őt nem biztos,hogy erre lelkileg erős erős.


A házasság viszont erős kötelék, érdemes lenne elgondolkodnia azon,hogy inkább most lép ki a kapcsolatból és választja a boldogságot, mint benne ragad egy vélhetőleg egy olyan helyzetben ahol jóval kevesebbet érez már most ! a jövendőbeli párja iránt.


Meggyőződésem,hogy amennyiben most, rövid időn belül nem dönt, és nem szakít, nem fogja a későbbiek folyamán megtenni amikor már jobban közelednek a nagy esemény felé.

2017. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Két gyenge ember.

neked már rég meg kellett volna húznod rendesen. Attól, hogy fogod a kezét, nem fog kívánni téged, max egy hülyének néz, aki még megdönteni sem meri.

A csajnak meg ha tényleg szeret, annyi lenne, hogy szól a vőlegényének, hogy kuka az egész, van egy tőle nagyobb kandúr.

De te nem vagy a vőlegénytől nagyobb kandúr, az itt a fő baj.

2017. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Meghívók tuti nincsenek kiküldve, az eljegyzést kellene felbontania csak.
2017. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5. Köszönöm szepen.

6. Te hulye vagy. Nem az intimitason forog minden.

2017. aug. 26. 11:39
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

ha 6 év után fogtad meg a kezét, akkor ott minden van, csak nem ipari mágnes.

Nem kuurva, de feleség lesz. És nem veled. Saját erdekedben lépj le. Ne vele, hanem nélküle.

2017. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

"Ő 1 éve menyasszony, szíve szereti a jelenlegi párját, de az agya tudja, hogy ez így nem jó és ha össze is házasodik vele, akkor el fog válni tőle 2 hónapon belül.

Képes lenne le mondani az esküvőt, miattam. D"


És te beveszed ezt a mesét....Gratula!

2017. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!