Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan "illik" lemondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "illik" lemondani az utolsó pillanatban egy esküvőt?

Figyelt kérdés

Nagy lakodalom is lesz most szombaton.

Muszáj megindokolni?

Nem tudunk sajnos táviratcímet.


2010. máj. 27. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te házasodnál vagy vendégként? Mert nem egyértelmű nekem :)
2010. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli hozzátartozó vagy barát vagy indolold meg úgy illik valami oka csak van.
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vendégek lennénk, de nem közeli rokon. Volt évfolyamtárs.
2010. máj. 27. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
indokold*
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mész el?Nincs kedved vagy nem vagytok már olyan jóban?Mondjátok hogy halaszthatatlan ez meg az jött közbe valamit csak kitudtok hozni belőle.
2010. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Belázasodott a gyerek

Kórházba került a vidéki nagymama

Ellopták az autót

Betörtek hozzátok és most a rendőrséget/biztosítót kell intézni

Egyikőtöknek a gonosz főnöke ellentmondást nem tűrően berendelt aznapra dolgozni

Remélem valamelyiket tudod használni :)

2010. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Dísztávíratban sok boldogságot kívánnék, vagy küldenék futárral ajándékot kis kártyával.

Ha meghívtak, azon csak volt feladó, ha nem, akkor írd a szülei címére (gondolom évfolyamtársként csak tudod a címét).


Betegség,

Halott hozzátartozó,

Lopás/Betörés,

Külföldi utazás,

Munka,

Gyerek,

Másik esküvő lesz közeli rokonnak a barátnőd lakodalmától 600 km-re az ország másik végében. stb.

2010. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem hívatkoznék a beteg gyerekre, a nagymama temetésére....félve, hogy majd bekövetkezik a hazugságom miatt.Inkább azt írnám, hogy "váratlan, halaszthatatlan esemény" jött közbe, de kívánunk nagyon sok boldogságot.... Aztán lehet, többet nem is találkoztok, nem kell kimagyarázkodni.
2010. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Betegségre én sem hivatkoznék.Mikor kamuból kiírattam magam a dokival,mert pihenni akartam néhány napot, tuti meg is betegedtem valóban.:(

Találj ki valamit,és drukkolj hogy ne olvassa az évfolyamtársad ezt a kérdést.:)

2010. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg az igazat és kérj elnézést. Gondolom, neked se esne jól, ha a pofádba hazudnának.

Talán még lehet módosítani a kajalétszámon, úgyhogy minél előbb tedd meg. Jó ha tudod, hogy fejenként egy tizest dobnak ki rátok.

2010. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!