Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok is mindig az van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is mindig az van, hogy aki nektek tetszik, neki ti nem tetszetek, es akinek ti tetszetek, az pedig nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálam kb ellenkezője. Aránylag! sok olyannak tetszem, aki nekem nem, de akik nekem tetszenek, mindnek tetszek.
2017. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az de jo
2017. aug. 26. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nálam mindig az volt, hogy aki nekem tetszett annak én is tetszettem, de nem léptünk egymás felé, csak évekkel később hoztuk szóba akkor meg már mindegy volt... szerintem ez dühítőbb 😂
2017. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
volt ilyen is igen, viszont olyan még nem hogy kölcsönös legyen a dolog... :(, vagy legalábbis nem tudom eldönteni hogy tetszem-e neki vagy nem?
2017. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha így érzed, kevés partnerrel ismerkedsz. keresgélj, ismerkedj többet és meglesz az akivel kölcsönös a vonzalom.
2017. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, nekem nem megy ez a futószalagon történő ismerkedés.

Mindig leragadok egynél és egyáltalán nem vagy csak nehezen tudok továbblépni még akkor sem ha nem is kellek/kellettem neki.

2017. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én évek óta ebben a helyzetben vagyok. Nem tudom hogy van-e ebből kiút. Nem látom sajnos.

48/F

2017. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férfiként én azt tapasztalom, hogy ez csak részben van így!


"Nálatok is mindig az van, hogy aki nektek tetszik, neki ti nem tetszetek,"---igen, eddig mindig így volt!


"es akinek ti tetszetek, az pedig nektek nem tetszik?"---erről nem tudok érdemben nyilatkozni, még senki nem jelezte, hogy ez így lenne! (Nőként biztos lenne ilyen eset is, de férfiként sosem tudjuk meg ezt az oldalát)

2017. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Általában én több lánynak tetszem, mint amennyi lány nekem tetszik, sajnos válogatós vagyok. De jobb, mintha fordított lenne a helyzet.
2017. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami hasonló,csak azzal a különbséggel,hogy aki tetszik,annak többnyire én is tetszem,csak nem lehet az enyém,vagy nem akarja lekötni magát,vagy szimplán gyökér.Akiknek én bejövök,azok közt van pár,aki akkor sem kéne,ha utánam dobálnák.Viszont minél inkább nem kell,annál jobban nyomul,ami idegesítő egy idő után.
2017. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!