Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tesztek meg a párotokér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek meg a párotokért, hogy szeretve érezze magát?

Figyelt kérdés
mik azok a dolgok amiket akár minden nap, akár alkalmanként megtesztek? Most nem a főzésre, házimunkára gondolok ,inkább romantikusabb pl férfiak virágot adnak. leginkább nők válaszaira vagyok kíváncsi, de bárki írhat.

2017. aug. 26. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Annyit még hozzátennék, hogy szerintem az egész a változatosságban rejlik. Ha a kedves minden héten megkapja ugyanazt a csokit, amit szeret, akkor naná, hogy elvárássá válik! Ezért kell variálgatni a dolgokat, kipróbálni máshogy közeledni a dologhoz, sokszor egy kaland jobb, mint egy tárgy, vagy egy kicsit más viselkedés/hozzáállás nagyobb meglepetést okoz, mint valami puccos program. Variálni kell, az a lényeg, hogy ne számítson rá, vagy ha számít, ne azt kapja, amire számít. :) Lehet, hogy lesznek dolgok, amik kicsit mellémennek, és nem lesz akkora az öröm, de igenis mutassuk meg minden oldalunkat egymásnak a maga színességében. A legrosszabb közös élmény is közös élmény.:))
2017. aug. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából a legalapabb,hogy lelkileg támogatom. Éreztetem vele,hogy számíthat rám és nem hagyom,hogy elragadják a kételyek vagy rossz érzések.

Sokszor készítek neki ajándékot (kézműves dolgok) illetve venni is szoktam neki. Nagyobb ünnepekre tárgyat (pl ruha vagy könyv,amit szeretne) kisebb dolgokra édességet.

Szoktam becézni. Olyan néven szólítom amin senki,hogy érezze milyen különleges nekem.

Ha úgy végzünk a sulival kimegyek elé meglepni és elkísérni a buszig.

Gyakran dícsérem,éreztetem,hogy milyen helyes vagy aranyos.

Próbálok neki segíteni akár pakolni,vagy bármi amiben rászorul.

Sokat ölelgetem,tartom a testi kontaktust mert ő is nagyon igényli.

Elviselem ha úgy adódik a rosszabb vagy nem sikerült helyzeteinket (pl lemondott randi) és igyekszem megérteni,hogy most nem lehet.

Elviselem az anyóst... (nálunk probléma,hogy utál az anyós,de idáig mindig elkerültem a veszekedést és emiatt csendes béke van)

Ha veszekszünk akkor sem zárkózom el teljesen,attól még,hogy mérges vagyok közben szeretem is.

Elfogadom őt olyannak,amilyen. Nem akarom,hogy változzon,mert úgy szerettem meg,ahogy van.

18/L

2017. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!