Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha soha nem voltam még szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem voltam még szerelmes, akkor már nem is leszek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok volt már hosszabb, rövidebb kapcsolatom is, de soha nem éreztem még, hogy szerelmes lennék. Hozzá kell tennem, hogy a gyerekkorom miatt falakat húztam magam köré és nagyon nehezen tudok bárkihez is kötődni. (Nő vagyok)

2017. aug. 27. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy, te tudsz ismerkedni bárhol... Szóval ha nem utasítod el, neked lesz.
2017. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor minek jöttél össze velük?
2017. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

A te életed, úgy alakítod az életedet, ahogy te szeretnéd, a felelősség is a tiéd.

Ha az életed hátralevő részében is falakkal együtt szeretnél élni, akkor az a te döntésed.

Ha nem akarsz normális párkapcsolatot, ahol el tudod magad engedni, akkor az is a te döntésed.

Ha nem akarod lezárni a múltat és nem akarsz a múltból tanulni, az is a te döntésed.

Ha mindig a múlt sérelmeiből akarsz kiindulni, az is a te döntésed.


Szóval, csak rajtad áll, hogy mi lesz veled.


De előbb legyél már pozitívabb! Nem a halál kapujában vagy még, úgyhogy légyszi, legalább ne sajnáltasd magad itt!

2017. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A leghosszabb kapcsolatom 2 év volt, ő volt a legrendesebb ember akit csak ismerek, soha rá sem nézett más nőre, de egy idő után már lelkiismeret-furdalásom volt, amiért teljesen szerelmes volt belém, nekem viszont inkább a legjobb barát volt, akivel lefeküdtem.
2017. aug. 27. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

lefeküdtél vele?tuti ezért jöttél csak össze vele,

mert bachatnékod volt

2017. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rendes volt a tag?több ezer rendes tag van
2017. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám.Gyermekkoromban sok volt a balhé othon ezért annyira elfolytottam az érzéseimet hogy már szinte nem is érzek a mai napig semmit és ebből nagyon nehéz kimozdulni.Zárkózott lettem.És nagyon nehéz azokat a falakat lebontani mert mivan ha megint valami szörnyű történik az nem birom ki.De persze nem lehetetlen.
2017. aug. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!