Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azzal ha bevallom az erzeseime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal ha bevallom az erzeseimet elrontok mindent?

Figyelt kérdés

Mar regota "kerulgetjuk" egymast a lannyal, nem is tudom mi van koztunk. Van kemia az biztos, en szeretem is ot de forditva azt nem tudom. Mikor megismertem meg a baratjaval volt, par honapja szakitottak. Azota azt az egyedul akarok lenni dolgot hajtogatja es hogy x ideig nem szeretne most kapcsolatot.

Sajnos rosszkor jottem vagy nemtom...

De latom, hogy nez ram meg beszel velem nem vagyok hulye en sem, de sosem ment ez nekem meg eddig soha nem vallottam szint senkinek. Egyszeruen felek, hogy visszavonhatatlanul elrontok vele mindent, csicska leszek vagy baratzonas vagy tokmindegy. Kozbe meg lehet csak arra var hogy valami komolyat lepjek, egyszer mar utalt ilyesmire de annyira ketertelmu volt, hogy tenyleg lehet csak belemagyarazom. Azert nem merek lepni mert felek, hogy elveszitem.


2017. aug. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni vagy túrázni, vagy borozni, légy már kicsit kreatív, aztán a többi alakul. Itt rinyál az összes férfi, miközben nem tudnak udvarolni.


Nem kell bemagyarázni semmit, egyszerűen csak el kell érni azt a nőnél, hogy hiányozzál neki és ezt úgy éred el, ha energiát fordítasz rá.

2017. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ez ilyen pofonegyszeru dolog...
2017. aug. 27. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a búbánatnak kell foglalkozni valakivel aki "én most x ideig nem szeretnék kapcsolatot" státuszban van?Menjen akkor a barátnőivel trécselni minek lesed hátha lesz belőle valami.Régóta kerülgetitek egymást?Akkor kerülgesd még sokáig!

Ahelyett,hogy randira hívtad volna és egyértelműen jelezted volna neki,hogy érdekled egyed szépen amit főztél.

Max lepattintott volna de az még mindig jobb mint amit csináltál.Te szépen belehülyültél míg ő nyilván szarik rád hiszen ha nem úgy lenne már történtek volna köztetek dolgok.

Az ilyenek miatt mint te vannak ezek a nyomorék luvnyák annyira nagyra magukkal.Körülöttük a sok kis pincsi.

2017. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteséget értékelni fogja, hidd el. Magamból kiindulva, egyszer nekem is vallották már be hogy kedvelnek, én viszont sajnos ő iránta nem éreztem semmit. Sőt meg is lepődtem,hogy tetszettem neki,viszont a vallomás után is normális maradt a viszonyunk. Emiatt nem vesztített el engem, mint ember a mai napig jóban vagyunk, csak nem olyan jóban érted. Ő már azóta meg is házasodott. El tudott felejteni, nem volt ebből probléma :)

Olyan is volt, aki nekem is tetszett azzal persze hogy összejöttem. Viszont ha ő nem lép akkor,nem hiszem,hogy összejövünk valaha is.

2017. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!