Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt szakítottam vele. Megbántam és többször próbálkoztam nála de ő nem viszonozta a közeledésem. Mikor találkozunk teljesen normális velem odajön köszönni, beszélünk pár szót és továbbmegy mintha egy jó ismerőse lennék. Engem még mindig nagyon érdekel és nagyon hiányzik a mai napig. Nem kerestem egy ideig mert úgy voltam vele minek keressem ha őt nem érdeklem. Nem akartam olyan szekér után futni ami nem vesz fel. Elmondtam neki már, hogy megbántam a szakítást de ő nem akarta újra kezdeni. Nem mondtam el neki hogy pontosan mit érzek iránta, ezt nem tudja hogy mennyire fontos nekem. Ezért is fáj mikor odajön hozzám és kedves velem egyből reményt kelt bennem. Viszont pár napja rám írt amin nagyon meglepődtem. Mit akarhat mégis? Nem sokat beszéltünk pár szót, nem írt vissza egy idő után.
2017. aug. 28. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eksz szeksz koma szeksz meksz volt valami ilyen sláger régen :D (E-rotic) Na jó komolyan szexet , persze. Vagy semmit.
2017. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!