Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom azt mondta idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta idő kell neki amit meg értettem viszont arról nem volt szó hogy ez lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
amióta időt kért a fb profilja függesztve van szinte minde közösségi oldal a instagramon összes képe törölve van csak a profilképe maradt egyszerűen meg hiába hívom nem veszi és semmi bárátnője nem tudd rólam mert még tőlem kérdezgették hogy nincs e nálam és hogy miért függesztette magát és ez mar 3 napja tart hogy se kép se hang most menjek el hozzá ? nagyon rosszul érzem magam e miatt .
2017. aug. 31. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért kért időt? Ha te bántottad akkor menny el hozzá és esdekelj a bocsánatáért, vigasztald meg, békülj ki vele. Ha nem csináltál semmi olyat vágd ki a fenébe mert ez miez már hogy csak úgy kitörli magát az életedből?
2017. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy majd jelentkezni fog de már 3 napja semmi most mit hisz hogy ezzel el ér valamit ?
2017. aug. 31. 09:56
 3/6 A kérdező kommentje:
ezzel csak nekem csinál rosszat de nagyon is legalább akkor konkrétan ki mondta volna hogy szakít velem de meg kérdeztem tőle valami 10 szer szakítani e akar azt mondta hogy nem csak idő kell de ez így nem megoldás de ha fel megyek és nem lesz rám egyáltalán kíváncsi ?
2017. aug. 31. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami komoly dolog történt vele. Lehet, hogy valami a családjával, vagy az is lehet, hogy nincs rendben saját magával. Mióta nem beszéltek? Mondta, h mennyi időre kér szünetet?
2017. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szünetet kért, akkor valószínű, hogy most tényleg nem kíváncsi rád. Mindegy mi az oka, de ez van. Nehogy nyomulj! Hagyd békén!
2017. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok. Most látom, hogy nem friss a kérdés...

Hogy alakult?

2017. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!