Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó döntés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés a pszichológus?

Figyelt kérdés
Kapcsolat után vagyok úgy érzem hogy muszáj el mennem mert annyira rossz hogy nincs mellettem hogy bele hallok állandóan csak erről tudnék beszélni es egy 4 éves kapcsolatot nem olyan könnyű csak semmivé tenni egyszerűen ha bele gondolok hogy mással lesz bele halok fogalmam sincs hol rontottuk el de nem tudom nem eszem nem alszom egyszerűen mint ha nem is lennék az életkedvem olyan mint ha nem is lenne .
2017. szept. 1. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó ötlet.

Ha problémád van, nyugodtan fordulj szakemberhez.

Ha a lábad törik el, akkor sem kérdezed meg, hogy megmutasd-e orvosnak. Ugyanígy kellene kezelni a lelki töréseket is.


21/L

2017. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tudom hogy jönnek majd azok hogy majd jön más meg minden ez hülyeség én tudom magamról hogy akkor is szeretni fogom ha mással lesz és így csak magamnak ártok .
2017. szept. 1. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha megteheted, van rá pénzed, akkor szerintem mindenképp. Sokat segít, ha van, aki meghallgasson, főleg, ha szakember, nem "csak" egy elfogult barát :)
2017. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő kinél meddig tart a "countdown" ha nem rég szakítottatok akkor ez teljesen természetes érzés. Szakításunk éjszakáján én is neki ültem egy üveg Jégernek egy doboz cigivel. Elmúlik majd, gondolom az első nagy szerelmed volt. Sovány és pesszimista vigasz lehet számodra hogy a 3.-dik után már nem fog érdekelni az egész. Sajnálom ami veled történt, de ez szinte olyan természetes minthogy lélegzünk. Pszichológussal én várnék egy hetet legalább, de inkább kettőt, ha nem enyhül a fájdalom, akkor fordulj szakemberhez.

20/F

2017. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis egy szakitas utan egyelore nincs miert pszichologushoz menni. Ha par honap mulva is igy erzed magad akkor lehet. Csak ne olyanhoz menj aki a gyerekkori serelmedire fogja az egeszet es evekig fizethetsz neki hogy a vegen rosszabbul legyel mint voltal.
2017. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban az a kérdés, mennyi idő telt el a szakítástól. Ha már több hónap, akkor érdemes szakembert felkeresni. Sajnos elég sok a selejt közöttük, így nem biztos, hogy sokat fog segíteni.
2017. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!