Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pajzán humorom van, és állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajzán humorom van, és állandóan ciki helyzetbe sodor. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ciki, hogy mindenről valami perverzség jut eszembe. Azt hittem, valami tini kori dolog és kinövöm, de már 20 felett vagyok jóval és még mindig ez van. Ha zavarban vagyok, akkor még rosszabb a helyzet, mert jön egy ilyen pajzánabb poén, amin elkezdek röhögni, és van, hogy vevők rá az emberek, de van, amikor csak pislognak, hogy ez hülye. Amúgy azért cukibb, mert ráadásul nő vagyok.
2017. szept. 1. 14:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*cikibb
2017. szept. 1. 14:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig a legmocskosabb dolgok jutnak eszembe, de mivel kulturált emberi lény vagyok, meg tudom magamnak tartani.
2017. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én is szeretem az ilyen humort és a 2. válaszolóhoz hasonlóan vissza tudom fogni magamat, de bevallom nem könnyű.

Nekem bejönne egy ilyen nő, mint te, kedves kérdező.

34F

2017. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is általában visszafogom magam, de van, hogy kicsúszik. :D Elég kínos tud lenni, ha valaki nem vevő rá, vagy félreérti, miközben csak egy poén volt.
2017. szept. 1. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, csak olyanokkal poénkodj így, akikről tudod, hogy vevők rá. Amíg nem tudod, ki vevő rá addig, meg enyhébben perverz poénokkal indítsd és nézd a reakciót.
2017. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

A magyarok amúgy is híresen prüdek és álszentek, aztán meg azt hallom poornó nagyhatalom vagyunk.

Végre valamiben elsők :)


Nos vannak szituk amikben egyszerűen nem illik.

Aztán vannak amiben meg társaság függő.


Ha tényleg jó a poén engem nem zavar.

Sőt megnézem ha egy lány mondja ezt, mivel ritka.


Nem lehet sok nő elnyomja ezt magában de nálad nem működik a gomb?


Aztán a férfiak is elnyomják mert a nők már elnyomták, és végül mindenki egy nagy komplexusos gátlásos valami lesz.


Ezért van ennyi impotens, teherbe esni nem tudó stb.

Most inkább a lelki okokat írom.

2017. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van, hogy csak egy hétköznapi beszélgetés zajlik valakivel, én meg kihallok valamit, amiről eszembe jut egy ilyen jellegű poén, de értékelem, hogy most inkább nem kéne, így csak röhögés formájában tör ki belőlem. :D Néha leesik az embereknek, hogy miért nevetek, de van, hogy nem. Akkor meg kérik, hogy magyarázzam el, de ugy már nem olyan jó, ha nem reagálja le elsőre. Pedig vannak magaslabdák, amiket egyszerűen muszáj lecsapni. :D
2017. szept. 1. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy mit értesz "pajzán humor" alatt, mert vannak, akik az alpári, ízléstelen, szexuális töltetű beszólásokra is azt hiszik, hogy pajzán humor.

Nyilván addig nehéz bármit mondani, amíg nem derül ki, hogy te melyik típus vagy.

Amúgy ha vevő rá a társaság, akkor add ki magadból, de általában a nem túl okos emberek viccelődnek ilyesmivel gyakrabban, az értelmesebbeknél ez ritkább, vagy inkább a valóban vicces beszólás a ritka. Meg kell találni a közönséged és nekik mondani.

Én elég sok poént tartok magamban, mert tudom, hogy akik ott vannak, azok vagy nem értenék, vagy nem vevők rá. Van ilyen. :)

2017. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én dettó ilyen vagyok, csak férfiban, ráadásul imádom az elvont humort, úgyhogy ezeket a szitukat olyan Monty Pythonos- an látom és reagálom le...nem mindenki érti, de nem baj...a párom vevő rá.
2017. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előbb kell gondolkodni és utána beszélni. Mert amúgy ez eléggé közönségesen tud hatni...
2017. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!