Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek életképes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek életképes lehet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Annyira szerencsétlen helyzetbe kerültem hogy kinevetném magam legszivesebben.Gyerekek szerelmes lettem a kolleganőmbe aki beleszeretett egy kétgyerekes családapába aki persze elvileg kiegyensújozott házasságban él.Az érdekessége a dolognak hogy a leányzónak is van párja elviekben.Tudom hogy ez a dolog csak futó kalandot sejtet kettőjük között de ahogy a hölgyön látom szegény nem látja azt hogy itt valószinű ő fogja a rövidebbet húzni.Az a baj hogy így az elmúlt idő alatt megfogott benne valami nem külsőségekre gondolok persze csinos hölgy hanem teccenek a legkissebb gesztusai beszólásai a gondolkodásmódja a pozitivitása az hogy nem adja föl és még a kiborulásai is.A helyzetnek megvan a saját pikantériája.Mivel így érzek már egy ideje és nem igazán érdekel hogy ki mit gondol azon gondolkodtam ennek végetvetek és elmondom neki hogy mi a helyzet és ha azt is kapom válaszként hogy ő nem is gondolt még erre vagy hogy felejtsem el akkor talán kitudom verni a fejemből :D.Hozzáteszem még egy alkalmi kapcsolatért egy bomba nővel sem keverednék egy ien háromszögbe ,de az érzéseimnek nehezen tudok parancsolni ha ennyire vonzódom egy nőnek a személyiségéhez.Tudom hogy nevetséges de már sajnos egy ideje ez egyre erősebb bennem.Tehát így röviden vázoltam a témát a kérdésem pedig az lenne hogy szerintetek lenne értelme ebbe a dologba belevágni? Ha ti hasonló dolgot éreztetek vagy éreznétek mit tennétek?Hogyan oldanátok ti meg a helyzetet?A válaszokat előreis nagyon szépen köszönöm!! ;)

2017. szept. 1. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg fantasztikus szemelyiseg, ha annyi gerince van, hogy csalja a parjat es belerondit mas kapcsolataba :D Nekem egy ilyen budos ringyo akkor se kene, ha fizetnenek, lehet akarmilyen 'jofej'. De ha neked kell a bonyodalom, hajra, de arra szamits, hogy ha meg is szerzed, idovel veled is pontosan ugyanilyen szemetlada lesz.
2017. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled ez már négyszög lenne, nem is háromszög.
2017. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban elég hülye helyzet, de az élet nem mindig arról szól,hogy kizárólag józan észre alapoz döntéseket hozzunk, néha az érzéseink kerülnek előtérbe még akkor is, ha az eszünkkel tudjuk,hogy nem jó ez az irány.


Én ebből az eléggé összekuszált helyzetből egy dolgot emelnék ki: ez a nő más pasiért van oda, tehát vélhetőleg hiába leszel Vele őszinte és mondod el az érzéseidet nem fog a karjaidba omlani.


Ráadásul leeht,hogy azt gondolja, Te pusztán azért mondod ezt mert azt vélelmezed,hogy Ő, mint párban élő, mégis másfelé kacsintgató Veled is szóba áll majd.


Szerintem ne tedd ki magad az elutasításnak, mert vélhetőleg az lenne belőle.


Kolléganőd, minden nap találkoztok, csak felkavarná ez az őszinteség a munkahelyi légkört.

2017. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Józan ésszel gondolkodva tudom hogy én is lehet hogy hasonló sorsra jutnék ettől parázok de piszkosul és ezért mondom hogy kinevetném magam mert más helyzetben hátatfordítanék a helyzetnek és kiverném a fejemből a hölgyet de szerinted mi kell egy ien nőnek hogy észhez térjen úgyértve.
2017. szept. 1. 18:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű ezért fordulok hozzátok hogy segítsetek hogy hol kezdődik az ész és a szív de valószinű a harmadik hozzászólónak igaza van és az eszemre halgatok.Szerintem jobblesz ha kivárom a helyzet végét az eszemre halgatok.De most ti hogy vallanátok úgymond szerelmet egy ien helyzetben :D?!Ez valóban abszurd
2017. szept. 1. 18:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom ojan helyzetbe hozni a vallomásommal hogy olcsó nőcskének érezze magát mert komoly érzéseket táplálok iránta és mindíg is kerültem az ien témákat is amik róluk terjengettek a cégnél.Egyébként sem szoktam elítélni embereket alapos ismeret nélkül mert minden ember más és sokszor az okokat sem ismerjük stb stb.Persze az is közre játszik az esetemben amit érzek.
2017. szept. 1. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lejáratnád saját magad,és semmiképp sem te kellennél neki.Más pasiért van oda,meg aztán így is elég bonyolult az egész.Ha nem akarsz magadnak még több agyalást meg stresszt,akkor hagyod.Amúgy meg mindenki rajtad röhögne.
2017. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ!;) Nem fogok lépni semmit kiverem valahogy a fejemből a dolgot ha nem megy akkor meg lelépek.
2017. szept. 2. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!