Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van köztetek olyan aki régen kövér volt és nagyon beleesett egy lányba akinek nem kellett de x idő után lefogyott és a lány elkezdett futni utána? Mennyire gyakori eset az ilyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert a nő emlékezni fog rá, hogy kövér volt és úgy az utólagos jó külső "nem ér". Az csak akkor érvényes ha alapból olyan van.
2017. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyeske tapasztalatból beszél. :D
2017. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#2


És?

2017. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem vannak ilyenek, de fordított esetet is ismerek, amikor a srác nagyon vékony nyüzüge volt és azért nem kellett a lánynak, aztán mikor felszedett 10-20 kilót, úgy már sokkal vonzóbb volt a csajnak. Egyébként a túlsúly sok nő tudatalattijában a jólétet sugallja, ezért is imádják sokan a kövér fiúkat.
2017. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen volt ilyen, sőt van is a mai napig. Főleg régi osztálytársak, akik mondjuk ballagáson láttak utoljára, és az 5 éves osztálytalálkozón lesokkolódtak picit. :D

Aztán persze az a lány, aki szinte megalázott akkor, hogy mit képzelek én, hogy dagadtként nála próbálkozom, elkezdett jó pofizni, találkozó után írogatni. Nem érdekelt. Ha annyi lett volna, hogy akkor nem, de most bejövök neki, akkor azt mondom oké, mindenkinek számít a külső, de ő nem ennyit tett ellenem, így meg nem tudnék vele elképzelni semmit sem. 24/F

2017. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Én nyikhaj kis f..szopó görény voltam vasàggyal 50kg,16 éves koromig.

Gusztustalan egy antipasi voltam,hànyinger.



Aztàn 18 éves koromra 75kg lettem(ekkor eddzettem olyan 2éve) ez màr elment màr kezdtem.tetszeni a nõknek dugtam is.


Most több mint 10 év utàn igazàbol az utóbbi pàr évben kezdtem.jobban fejlõdni egzisztencia végett,mivel van pénzem sok kajàra is.Hatalmasat vàltoztam,férfias kigyúrt alakom lett,széles hàt,vàllak,jó vastag karok combok,feszes hàtsó


Mostmàr a lànyoknàl hatalmas elõnnyel inditok,mondjàk is 80 kg alatt a férfi nem férfi.

Randi nélkül volt,hogy beszélgetéssel felizgattam képet küldtem a következô pillanatban meg vagy bele vagy a szàjàba élveztem.

2017. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Velem volt, bár én lány vagyok.


Ducik voltunk mindketten, vagy akármik, de egy súlycsoportban voltunk. Nem kellettem neki, neki a sovány lányok tetszettek.


Lefogytam, találkoztunk, akkor már akart volna randizni, de addigra ő tovább hízott. Alig ismertem meg.

2017. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már megint. Ronda pasi szép nőt akar téma.
2017. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

#8


Pedig tudhatnák, hogy ez csak fordítva "természetes elvárás".

2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Én magam is kövér voltam, de lefogytam és sok olyan csaj szemében akik régen láttak még kövéren, de megláttak jóval soványabbnak igen csak néztek nagyokat hogyan csináltam. Volt egy régi csaj haverom amolyan osztálytárs féle volt egy tanfolyamon. A lényeg hogy a csajnak nem jöttem be, bár én sem akarta tőle semmi olyat. Lényeg hogy egyszer bulizni voltam vele és ugye ő már mondta korábban hogy ha iszik akkor nála mindenki nyerő. Én mivel alapból nem voltam vonzó még az ő szemében sem, így nem is vettem komolyan, annak ellenére hogy jól elvoltunk, és amikor ő már picivel többet ivott a kelleténél akkor szó szerint rám tapadt, fogdosta belül a combomat, simogatott, ölelgetett. Aztán amikor otthagytuk a bulihelyet mert elég volt abból akkor elmentem hozzá aludni mert lusta voltam hazáig gyalogolni részegen 4 kilométert. Akkor amikor beértünk hozzá épp zuhanyoztam amikor bejött a fürdőbe és szó szerint nem zavartatva magát beállt mellém zuhanyozni azt beszélte hogy ne pocsékoljuk a vizet, persze már akkor csodálkoztam rajta, nem másztam rá, de sejtettem hogy ő valamit akar, ami így is lett, mert utána olyan jót szexeltünk hogy igen csak meglepődtem a dolgon mert erre nem számítottam. Aztán másnap reggel inkább már délelőtt arra riadtam fel hogy ott kiabál mellettem hogy én mit csinálok az ágyában és miért vagyunk mindketten meztelenek. Én emlékeztem mindenre és elmeséltem az egészet hogy mi történt akkor a csaj mondta hogy azonnal tűnjek el, ne is lássam. Amikor mentünk órára még. rám sem nézett, undorodott tőlem. Ez elég rosszul esett, de nem érdekelt már. Aztán amikor levizsgáztunk akkor odajött hozzám és bocsánatot kért amiért bunkó volt velem, de egyszerűen nem jövök be neki és nem tudta elhinni hogy akkor tényleg lefeküdt velem, úgy hogy ő nyomult rám. Ezzel tudatosult benne az hogy többet nem kéne innia, mert sok pasival csinálja ezt akivel jó viszonyba kerül.

Aztán pár év múlva újra találkoztunk és akkor annyira meglepődött rajtam mennyit fogytam hogy szó szerint rám szállt mert érdekelte milyen vagyok így meztelenül, meg szó szerint megkívánt. Pedig elutasítottam kapásból mert akkor már rég benne voltam egy komoly kapcsolatba, még a lefogyásom előtt összejöttem a barátnőmmel, akin szintén volt némi felesleg. Eredetileg csak azért jártunk össze hogy együtt fogyjunk le meg segítsünk egymáson, aztán az élet összehozott minket.

2017. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!