Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom elutazott és borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elutazott és borzasztóan hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma utazott el a Föld túloldalára és egy évig nem fogom látni. Máris rettenetesen hiányzik és sehogy sem tudom elterelni a gondolataim. Próbáltam már filmet nézni, beszélgetni családtagokkal, zenét hallgatni, aludni, de amint behunyom a szemem őt látom és önkéntelenül sírva fakadok. Tudom, hogy nem olyan drámai a dolog, de mégis nagyon fáj.

Mivel tudnám elterelni a figyelmem, javítani a helyzeten?



2017. szept. 7. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi az akadály? Miért nem mehetsz? Ha meg nem mehetsz, miért vállalta el a párod? Elég nehezen hiszem el, hogy közelebb semmilyen lehetősége nem volt. Szerintem ezt nagyon elszúrtátok. És milyen hely az, ahonnan 1 év alatt egyetlen egyszer sem tud hazalátogatni? Sehogysem áll össze a kép. Mi is kivándoroltunk, de fel sem merült, hogy egymás nélkül menjünk bárhová. Vagy együtt, vagy sehogy.
2017. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez kezdetben ilyen lesz, ás ahogy telik az idő, annál jobban fogod viselni a hianyát.

Kicsit átalakulnak a hétköznapjaid, és kevesebbet fog járni az agyad rajta, persze ugyanúgy hiányozni fog, de a sírás talán már nem fog mindig előjönni.


Most az elején természetes hogy ennyire hiányzik. Én azt mondanám hogy sírd ki magad, az jót tesz, és mint írtam enyhülni fog ez a dolog, adj időt magadnak :)


Ismerősömék is így voltak, a lány elment Japánba 1 évre tanulni, a barátja pedig itthon volt. Most járt le az egy év és még mindog együtt vannak. Ezalatt az egy év alatt kb 2szer találkoztak.


Szerintem tedd azt, amiket leírtál hogy miket csinálsz, és aztán megszokod, hogy ő nincs ott veled. A kezdet mindig nehéz...

El sem tudom képzelni milyen nehéz lehet neked, én se nagyon bírnám. Van hogy a párommal 3 hétig nem tudunk találkozni, és olyan nehéz kivárni, mire látjuk egymást, de ilyenkor mindig próbálok a saját dolgaimra koncentrálni (hobbi, munka, tanulás, család...) és így lefoglalom magam.

2017. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Ma utazott el, persze hogy hiányzik. Néhány hónap múlva már te is úgy fogod gondolni, hogy a kapcsolatod véget ért.
2017. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A srác külföldi, kint dolgozik minimálbérért, én pedig idén érettségizek. Egy repülőjegy pedig 500 000 ft. Ezért nem tudunk találkozni.
2017. szept. 7. 23:22
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyépként meg ott van a skype is .Ha nem tudtok vmijen oknâl fogva talizni akkor miért nem beszéltek neten legalàbb 2-3naponta ?Ha este nem ír üzenetet vagy napközben vagy nem ad jelet egyàltalàn magàrol én nem neveznêm ezt tàvkapcsolatnak.
2017. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagy benne, hogy érdemes ezt a kapcsolatot így erőltetni? Ez így nagyon gáz. Ha idén érettségizel, akkor gondolom fiatal vagy. Biztosan jó ötlet a fiatalságodat egy olyan emberre áldozni, aki nem tud melletted lenni? Egyszer másfél év távollét, most egy... kb.többet vagytok távol, mint együtt. És mitől vagy benne olyan biztos, hogy a pasi hűséges hozzád? Honnan tudod, hogy a Föld másik felén hány lányt bolondít még?
2017. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hova költözik és milyen nemzetiségű?
2017. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gyakran Skypeolunk, igen. De most egy kb 30 órás repülőút sorozat áll előtte és addig valszeg nem tudom elérni. Csak ezen az egy-két éjszakán kéne túlessek valahogy...
2017. szept. 7. 23:50
 19/22 A kérdező kommentje:
Egész biztos vagyok benne, hogy nem csal meg. És én is szívesen szeretném a szomszéd srácot, a probléma csak az, hogy nem én döntöm el, kit szeretek.
2017. szept. 7. 23:54
 20/22 anonim ***** válasza:
De jo lenne 18-nak lenni ujra, es ilyen naivnak neha... *sohaj.
2017. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!