Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen pszichológiai jelenség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pszichológiai jelenség ez?

Figyelt kérdés
Hétvégén esküvőn voltam, fotósként dolgoztam. Volt 3 koszorús lány, akik olyan szinten megígéztek, hogy azóta sem tudom őket elfelejteni. Úgy érzem ez utalhat valamire a lelkemmel kapcsolatban. Sikeresnek tartom magam, 23 éves vagyok egyetemista, párkapcsolatban. Azonban ilyen még nem történt velem. Tanácstalan vagyok, hogy ez mivel köthető össze a lelkemben... köszönöm szépen a válaszokat.

2017. szept. 12. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a párkapcsolatban van valami, csak igazából el nem tudom képzelni mi lehet az, ami hiányozhat ebből a lányból akivel jelenleg vagyok...
2017. szept. 12. 01:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen sok információval valószínűleg doktori elemzéseket tudunk majd írni rólad...


Tipp: Netán családot akarsz alapítani, megállapodni?

2017. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem pszichologiai jelenseg, csak egy jellemtelen, gyava ferfi vagy aki megszokasbol van a baratnoje mellett, mikozben mas lanyokra csorgatod a nyalad...
2017. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne a lelkedben kutakodj, szerintem a farkad viszket csak...
2017. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a válasz nem a lelkedben van, hanem a farkadban és a fajfenntartásra való törekvésedben :D
2017. szept. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából vártam hasonló válaszokat. Nem, ez nem így van, nem megszokásból, egész egyszerűen csak hihetetlenül betaláltak, és nem tudom miért. Ez nem szimpla nyálcsorgatás, az az, amikor megfordul a férfi az utcán a no után...
2017. szept. 12. 01:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sok olyan eset van amikor megnézek más formás lányt de ettől függetlenül nem vonzodom hozza így és ennyire mint most. Megjegyzem nem egy kapcsolatom végződött úgy, hogy nem akartam megcsalni, így inkább elmondtam, hogy elvagyodom. Igen akkor a farkam vitt előre, de egyenesen elmondtam neki(K) anélkül hogy felreleptem volna. Ez viszont más...
2017. szept. 12. 01:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindhárom megfogott?


Nagyon nem nyilvánítottad meg magad, így nem tudtam kielemezni, mi lehet, de első körben! arra tippelnék, intenzíven volt személyiségükben valami olyan, ami téged nagyon megragad. Ezért nem találod a hiányt, és mert persze nem vagy tapasztalt önmagad ismeretében.


Írj rám s talán kiderítem, miért volt ez.



Ui: 3#as, hogy lehetett 100%??? O.o

2017. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!