Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjon egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjon egy átlagos kedves lány társat magának ha már a kövér csúnya férfiak is bomba csajt akarnak?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen férfit ismerek itt is akik bomba csajt akarnak és nem helyesek kövérek, de haverok is ilyenek stb.. tényleg egy átlagos lánynak is már lehetetlenség az ismerkedés
2017. jún. 9. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez kölcsönös, kislány, a dagadt ronda nők is vagány focistát akarnak, szóval nem tudom miért panaszkodsz.
2017. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem sértés, de attól, mert te magad átlagosnak tartod, nem lehet, hogy a férfiak szemében nem vagy az? De nem tudom, nem ismerlek ez csak egy kérdés :)
2017. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor rossz helyen keresgélsz. Vagy a te igényeid nagyok. Én se kövér se csúnya csak egy átlagos férfi vagyok, mégse a bombacsajok kellettek. Persze, megnézem őket, de párnak inkább egy szolidabb aranyos, de nem igénytelen lányt választanék. 37F
2017. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Napi kamuhíreink főcímét olvashatták. 😀 Ez egy akkora kamu, mint a 3,14csafüst. Semmi logika a kérdésben.
2017. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehetetlenség, csak normálisabb körökben kéne mozogni.


Tetszek egy fiúnak, akit nemrég ismertem meg barátok által, sosem gondoltam volna, hogy bejönnék neki, pedig nem vagyok egy agyonvakolt, nagy cicis, szolizott, műkörmös csaj.


Sosem tudhatod, hogy kinek jössz be. :)

2017. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös: te már jó körökben mozogsz😊
2017. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én sokszor fogalmazon meg válaszokban: teljesen mindegy, hogy alacsony vagy mackós egy srác akkor, ha az elvárásai önmagához hasonló.
2017. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, amúgy innen látszik, hogy teljesen át van mosva valahogyan minden pasi feje, függetlenül alakjától, méretétől, magasságától. Tagadhatatlanul valahogyan befolyást gyakorolnak az ízlésükre párválasztáskor és kapcsolatban egyaránt, ha kapcsolatban vannak, akkor mindig a még annál jobb nőket keresik csinosságban és szexteljesítményben egyaránt. Amúgy a nők hétköznapjai, problémái egyáltalán nme érdekli őket, csak a javuk, csak a jó oldaluk.
2017. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp hülyéket keress. Más nem fog komolyan venni.
2017. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, bomba csajt akarnak, de örömmel megelégszenek egy átlagossal is, akiken fürtökben lógnak a pasik, jóképűek normál alkatúak IS.


A különbség az az, hogy a nők is bomba pasit akarnak, de nagyon sok nem is adná lejjebb. Vagy bomba pasi, vagy sírás, hogy "nincs normális pasi", aztán ha pár bomba pasi megdugja őket, és dobja néhányszor, akkor "minden férfi csak dugni akar".

Akinek inge, vegye magára, és pontozzon le, hátha meggörbíti a valóságot :D

2017. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!