Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, mennyire lennétek benne komoly párkapcsolatban egy kétgyerekes, elvált férfival, úgy, hogy a gyerekei vele élnek? Más is írhat persze.

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Ismerkedek egy 34 éves férfival, aki nagyon szimpatikus nekem, végtelenül kedves, figyelmes, pozitív életfelfogású, humoros, és nagyon vonzó. Van viszont a házasságából két gyereke,ők 7 és 10 évesek. Vele élnek, (az anyjuk alkoholista és elvonón van) már több mint 5 éve egyedül neveli őket. Nagyon jólnevelt gyerekek egyébként, és bár nagyon kedves, szimpatikus gyerekek (7 éves kisfiú, 10 éves kislány), azt valahogy mégsem tudom elképzelni, hogy négyesben éljünk..Nem is érzem magam készen az "anyaságra" (tudom, ez itt hülye szó, hisz nem lennék az anyukájuk, még ha akarnék se valószínűleg, de biztos értitek, mire gondolok) Viszont ezt a férfit nagyon kedvelem, egyre többet randizunk, és egyre inkább úgy érzem, hogy szeretnék vele lenni, és nagyon boldoggá tenni őt, mert megérdemli, nagyszerű ember és apa, ez meglátszik a gyerekeken is, meg a kapcsolatukon. Mit gondoltok erről a helyzetről? Ha esetleg valaki jár/járt hasonló cipőben, megosztaná a saját tapasztalatait is? Minden tanácsnak, figyelmeztetésnek, biztatás am nagyon örülnék. Bocsánat, ha nagyon hosszúra sikerült, köszönöm, ha elolvastad és segítesz.
2017. szept. 16. 21:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék benne.

Van gyerekem, így tudom, hogy nem lennék képes másét ugyanúgy szeretni és nevelni.

Sajnálom, tudom, egyeseknek ez önzőség, de mivel biztosan tudom, hogy nem bírnám, így esélyt sem adnék rá. Mert az behülyítés lenne, én meg azt nem szeretném.

23N

2017. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%
Egy valamire nagyon megtanított az élet. Csak akkor mondom valamire azt hogy nekem nem menne, miután kipróbáltam.
2017. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg minden klappol köztetek, én bevállalnám. Nem mondom hogy nem lesz irtó nehéz, de megéri. Igaz, én idősebb vagyok nálad és van egy gyerekem, de én huszon évesen is bevállaltam volna ezt, azzal a feltétellel ha akar velem is egy gyereket. Ez a férfi már bizonyította, hogy felelősségteljes ember és nem az anyja neveli a gyerekeket hanem ő. Megbeszélhetitek hogy meddig terjednek a határok és hogy milyen szabályokat állítotok fel.

Persze mindez csak arra az esetre vonatkozik, ha annyira szereted hogy vele akarod leélni az életedet.

N 40

2017. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Mint láthatod, teljesen szubjektív, kinek a személyiségéhez passzolna be a dolog, kinek nem..


Itt most rólad van szó.

Azt te látod, hogy kapcsolat, és a pasi mit tudna neked nyújtani, és megéri-e a kockzátot vagy sem. HA megéri, akkor érdemes meg is próbálni.


Másrészt esetleg arról még szót ejtenék, még minden előtt a jövőre nézve, hogy ha tegyük fel együtt maradtok és kalppoltok, a férfi akar-e még gyereket..


HA most nem is akarsz, de jó előre beszélni erről, hogy ne évekkel később derüljön ki, hogy tulajdonképpen ő már nem szeretne többet.


A többi meg igazából rajtad múlik.

2017. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahol felnőttem, a közeli templomban férfikántor van. Sokáig gondja volt a nők terén, aztán összejött egy nővel a közösségből, akinek akkor már volt azt hiszem 5 gyereke. A pasi bevállalta és egyből nagycsaládos is lett, aztán még lett közös gyerekük is. Ma már van egy családi minibuszuk, mert egy hagyományos családi autóba be sem férnek mind. :-)
2017. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék a férfiba és szeretném,akkor élnék velük. :)
2017. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19%

Semennyire, nem nevelem más kölykét.


Az én gyerekem nem fogja teatvérének szólítani azt a kölyköt,akit másnak csinált a férjem és nem is tűrnék meg a házba ilyen porontyot.Arról már nem is beszélve, hogy nem fogok rájuk dolgozni,sem főzni/mosni, sem a keresetemből nem költenék rájuk.Jó nagy balek vagy ha megteszed, az ilyen pasik általában már nem társat, csak egy pótanyát keresnek a kölküknek, aki főz,mos rájuk meg segít eltartani őket.

23/L

2017. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy te mekkora egy lelkibeteg vagy...addig oké, hogy nem érzel késztetés arra, hogy más gyerekét neveld, hiszen ez is normális, meg az is hogy a szeretett személyért bevállalod.

Ami nem normális az, ahogyan fogalmazol. Veled én egy kutyát sem vállalnék be.

És honnan veszed, hogy aki egyedülálló az már csak pótszülőt keres a gyerekének, és magának nem akar kapcsolatot? Isten ne adja neked, hogy egyedülálló anya legyél majd és ugyanezt kapd vissza a pasiktól, ugyanebben a bunkó stílusban. Bár megérdemelnéd, hogy átérzed kicsit azt, milyen felelősséggel jár egy gyermek és mennyire fontos hogy az illető a válás után nem dobja el a gyermekeit. Ez sokat elárul a jelleméről,ahogyan a kommented is rólad.

2017. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én hajadonként, gyermektelenül soha nem vállaltam volna be egy ilyen szituációt.

De most, hogy már van két gyerekem, (férjem is) ha egyedül maradnék, már bevállalnám, ha a gyerekekkel meglenne a szimpátia, pozitív hozzáállás egymáshoz.

És nem azért vállalnám be, mert már tudok krumplifőzeléket főzni, hanem csak mert nem látom ezt olyan megoldhatatlan dolognak.

De ez annyira egyéni. Viszont ha te nem tudod a gyerekeivel együtt elfogadni a helyzetet, akkor hagyd a a pasit menni szerintem.

2017. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Együtt vagytok még?
2018. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!