Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok,3 hónapja tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok,3 hónapja tart az első párkapcsolatom, de még mindig nem vagyok szerelmes és soha nem is voltam. Ez baj?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon vonzott szexuálisan ezért közeledtem hozzá. Aztán szinte egyből szerelmet vallott, és járni is kezdtünk, azt gondoltam, hogy idővel én is beleszeretek. De ez még mindig nem történt meg. Kedvelem őt, viszont még mindig nem tudom milyen érzés a szerelem és ez ott motoszkál a fejemben. Tanács, vélemény, akármi?
2017. szept. 16. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
kamu kérdés
2017. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy annak tartod-e. Ha nem tudod véleményezni a helyzetet, menj máshova, kérlek!
2017. szept. 16. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ha azt írom, hogy baj, akkor szakítasz vele?

Ha azt írom, hogy lehet, hogy idővel ki fog alakulni, akkor benne maradsz?


Beszélgessetek nagyon sokat, ismerjétek meg egymást. 3 hónapja jártok még csak, kislány, nyugodj már meg. Tudom, hogy most be vagy kicsit sózva, de higgadj le és a kapcsolatodra koncentrálj.

2017. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi ne siess.Bár ha csak szexuálisan vonzódtál hozzá elsősorban az nem azt jelenti hogy bele is szeretsz.Fordíts több időt a kapcsolatotokra és minnél előbb dönts.Azért sok boldogságot kívánok ha mégis együtt maradtok.
2017. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jelenleg biztos nem tenném meg, hogy szakítok vele, akárki vagy akárhányan mondaná(k). Kivéve egy esetet (és emiatt van bűntudatom):tisztában vagyok azzal, hogy ha most jönne egy olyan srác, akibe fülig beleszeretek, valószínűleg szakítanék vele.
2017. szept. 16. 21:41
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi második válaszoló!

Nem tudom, hogy képes vagyok-e szeretni... úgy...

Döntenék én, de borzasztó hogy mennyire bizonytalan vagyok.

2017. szept. 16. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

hmmm...


A szerelemnek az a lényege, hogy lássuk tökéletesnek a választottunkat, és sokkal hatékonyabban alakuljon ki a kötődés, ami hosszú távon összetartja a párokat.


ez utóbbi pedig működhet szerelem nélkül is. Tehát van rá mód-esély, hogy működjön a kapcsolat. Nem vagy ösztönlény, tehát képes vagy kezelni az ilyen helyzetet is.


A motoszkálás miatt viszont úgyis eldobod az agyad előbb-utóbb, és max néhány év múlva szakíttok :/ De ez lehet így van rendben :)


25f

2017. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam mikor elkezdődött az első komoly kapcsolatom, a barátnőim mind azt mondták, ha nem leszek szerelmes 1 hónap alatt szakítsak vele. Nem lettem, 7 év után szakítottam! Tudod mikor kellett volna? 1 hónap után!!

Kényelmes volt, hogy van valakim, ezért (és mert nem tudtam eléállni a dologgal) képes voltam elcseszni mindkettőnk vélhetőleg legszebb éveit...

Ez az igazi balf#szémia

2017. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Magyarázz már nekem el valamit kérlek! Szerinted mi a különbség: Szeretni emberileg valakit, szerelmesnek lenni? A szerelem az magában foglalja az elvakultságot nem? Tehát ha szerelmes lennél, akkor lehet nem is látnád reálisan azt, hogy az illető milyen ember. Vagyis azt nem látnád pont, ami a lényeg. Nem? Akkor mégis mit szeretnél benne, ha nem látnád a lényeget? Szerintem a szerelem egy kamu érzés, ami elvakít és ezért pont az igaz szeretet ellen van.
2017. szept. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban, hogy a szerelem kamu dolog. Viszont annal inkabb tartok attol, hogy mindent elrontok.
2017. szept. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!