Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak időt neki vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak időt neki vagy engedjem el ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2hete van új kapcsolatom de már jópár hónapja ismerkedünk. Külső szemmel nagyon jól működőnek tűnhet: odafigyel rám, érdeklem, csinálunk közös programokat, kedves a barátaimmal, bemutatott az ő barátainak is, jó közöttünk a kommunikáció, isteni a szex, viszont bevallotta h semmi érzelem nincs neki irántam.Nem tudom h ez ennyi idő után még elfogadott és működhet ettől egy kapcsolat, vagy már ki kellett volna alakulnia.
2017. szept. 18. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan látja a közös jövőt? Mennyire vágyik érzelmekre?
2017. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1#, babazsúr?


Adj időt. Két hete van kapcsolati tudatállapotban. Ha nem gyakorol tudatosan, akkor még 2-3 hónap.


De beszélj vele erről.

2017. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tuti elengednék egy olyat, akinek minimális érzései sincsenek irányomba. Akkor minek járunk? Ennyi erővel ez csak szex. Mennyi idősek vagytok?
2017. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elküldeném.Nem lennék olyannal, aki nem érez iránytam semmit.
2017. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Igen. Ha elküldöd, utánna még mindig visszafogadhatod. Ezzel óvod leginkább a saját méltóságodat, bármennyire kockázatos is.

Jobb, ha tudja,hogy te nem éred be egy felszínes kapcsolattal és nem csak kellemes időtöltés szeretnél lenni valakinek. Mert gondolom így gondolod? Ha már itt tartunk,a saját érzéseiddel is érdemes tisztában lenned.

Programot csinálni a barátnőiddel is tudsz anélkül, hogy bárki játékszere legyél.

Ha ezek után úrja össszekeveredtek, akkor az azt jelenti, hogy megküzdött érted :-))

Csak okosan!

2017. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Igazából a "nem érez semmit irántam" arra vonatkozik, hogy nem szerelmes belém még, de a szeretet, tisztelet, és egyebek megvannak.
2017. szept. 20. 08:03
 7/9 anonim válasza:

Az nem elég hidd el! Úgy gondolom még fiatal vagy és így túl fiatal ahhoz, hogy eféle kompromisszumot köss.

Aki már túl van pár komoly csalódáson, tudja, hogy már megtalálta az igazit, de vmiért mégis elveszítette és idősebb,az más. Ő már lehet, hogy csak keres valakit, aki szereti, tiszteli és a legjobb barátja. De mindig tudni fogja, hogy a lényeg, az egész eszenciája hiányzik. Ezt nem kívánom neked!

2017. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mindig tudni fogja, hogy a lényeg, az egész eszenciája hiányzik. Ezt nem kívánom neked!


Pontosan. Nagyon, nagyon igaz, amit az előző ír. Hidd el. Ne érd be azzal, aki nem rajong érted az első mézes hetekben úgymond. Nem lesz jó!


Várd meg a szerelmet! Én nem tettem, és nem jó!

2017. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én se vagyok még szerelmes belé, ennek ellenére tökéletesen működik a dolog.
2017. szept. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!