Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el vagy ne?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, randizgattam egy Hölggyel. Konkrétan találkoztunk 3x összesen. Tinderről ismertem meg, első találkozó előtt kb beszélgettünk 2 hónapig. Nem volt valami intenzív addig a beszélgetés meg mély se, de érdekeltem őt. Első találkozó egész jól sikerült, remekül éreztük magunkat, le is szerveztük a következőt rá 2 hétre. Tovább beszélgettünk online, néha telefonon. Második találkozó is sikert aratott, bár kicsit tutyi mutyi voltam így utólag, de nem volt rá mutató jel hogy hiányolta volna a közeledést jobban. Nos tudni kell a Hölgyről hogy nagyon elfoglalt, sok mindennel foglalkozik, nem sok ideje van. Harmadik találkozó is egész jó lett, igaz itt se volt semmi intimebb közeledés, nem is éreztem hogy készen lennénk rá. Aztán ugyan úgy folytattuk intenzíven a beszélgetést, próbáltunk dűlőre jutni a következő találkozó időpontjával, de nem sikerült egyikőnk se ért rá. Ez alatt az idő alatt beleszerettem. Megbeszéltük hogy pár hónap múlva folytatjuk a randizást ha úgy alakul. Sajnos én nem bíztam benne, elég gyerekesen viselkedtem vele, letöröltem ismerőseim közül, fejéhez vágtam hogy nem hiszem el hogy nincs 1 órája egy héten. Aztán mondta ha így állunk ne keressük egymás társaságát. Teljesen jogosan. Azóta próbálok vele kommunikálni, nem mindig sikerül, mert néha visszaesek a gyerekes viselkedésbe. Szerintetek ki lehet javítani ezt a dolgot idővel vagy már nem? Nekem nagyon tetszik több hónapja rá se tudtam nézni más lányokra miatta. Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább amíg friss az élmény írd le a fő vonalakat egy füzetbe.

és akkor tudni fogod,hogy nah ez az amit nem szabad csinálni.

aztán máskor ne feccölj linkre ennyi időt nulla konkrétumba.

2017. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyerekeken viselkedsz, akkor nem sok esélyed van.
2017. jún. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyen korai szakaszban érzelmileg elköteleződnöd.


Miért voltál tutyi mutyi?


Lehet h legközelebb ezen kellene változtatnod.


Meg azon is, hogy valószínűleg érezted, hogy elveszíted, azért voltál gyerekes. Ez se pozitív tulajdonság.


Legközelebb érdemes ezekre figyelni.

2017. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt elcseszted.

én sem akarnék olyan fickóval randizni, aki számonkéri az időbeosztásom, kifogásolja az életvitelem és erőszakos.


ebben semmi vonzó nincs.


miért nem vagy támogató, miért nem mondod neki azt, számíthat rád, ha szüksége van vmire ebben a nrhezebb időszakában, amikor sokat dolgozik?


miért nem vagy intelligens, lezser, kreatív: küldhettél volna neki virágokat, vagy a kedvenc dalaiból, hogy több energiája legyen.


nőj fel!


tanulj meg kommunikálni!


tanulj meg bánni a nőkkel!


sorry, de szerintem ez a nő jobban jár nélküled!

2017. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ő ennyi időt "bír" rászánni egy kezdődő kapcsolatra, akkor szerintem hagyd a fenébe, mert valószínűleg karrierfüggő.


Azt ugyanis kevés ember bírná, hogy tartós párkapcsolatban a partnere a határidőnaplóját nézegesse, hogy melyik héten, hova tud "beszorítani" egy tizenöt percet egy gyors menetre. Vagy ahogyan mondják: "minőségi időtöltésre".


Az ilyen adjon magának a vibrivel az irodájában két míting közt, vagy a mosdóban kávészünetben, oszt jónapot.

2017. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!