Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége lett a kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett a kapcsolatunknak de nem értem az egészet szerintetek?

Figyelt kérdés
Utolsó pár napba már nagyon fura volt úgy értem hogy mindig én kerestem őt és csak akkor találkoztunk ha én kértem de akkor is úgy éreztem hogy már csak el jön és ennyi pl ha írtam neki egy szavas válasz volt és már mondtam is a barátaimnak hogy valami nem stimmel mert az ilyet az ember meg érezz mindig én írtam neki mikor találkozzunk meg stb eddig ő mindig írt ő is hogy mikor menjen vagy mikor menjek de egy 1 hónapra rá tisztára nem írt már és egyik napról a másikra pedig szakított először azt mondta időt kér egyik napról a másikra 2 napra rá még az volt hogy jön hozzám meg hogy vár engem utána pedig rá egy napra meg már időt kért és kérdeztem hogy szeret e azt mondta nem tudom de hogy mát biztos nem szeret de olyan nincs hogy nem tudja mikor még 2 napra rá azt írta hogy ő is szeret meg hogy ha minden jól megy már együtt lehetünk tehetetlen vagyok a barátjainak azt mondta hogy ő már nem akarja ezt az egészet hol ott nekem csak azt mondta időt kér és majd jelentkezik de nem jelentkezett egyáltalán és 4 nap után sem jelentkezett azt mondta azt se tartom tiszteletben hogy időt kért de ha annyira szeret valaki valakit akkor nem bírja ki hogy 4 nap után ne keresse és meg tudja hogy mi is van és még mostanáig sem tudom miért van vége mert semmi sem történik ok nélkül még az sem hogy ki szeret valaki valakiből mert még annak is van oka nem tudom hagyjam e őt most de azt tudom hogy ha kicsi esély is van rá akkor én még nem adom fel de pl közöségi oldalon is le tiltotta magát hogy ő neki most így jó hogy egyedül van ezt sem értem de én addig magamban nem tudom teljesen le zárni míg nem találkozok vele mégegyszer és a saját szememmel látni hogy már tényleg nem szeret . mit tegyek ? 21 f 3,5 kapcsolat volt most lett volna 4 éves 20 dikan.
2017. szept. 1. 11:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
és még van egy éve a suliból de közbe nyáron el ment dolgozni is és nagyon meg szerette a munkahelyét mert hogy az unokatesójáék meg vették a helyet és nem akarja őket cserben hagyni de azóta mióta el ment dolgozni azóta távolodtunk úgy mond el mióta nem volt munka több idő volt és semmi gond .
2017. szept. 1. 11:10
 2/18 A kérdező kommentje:
és azt mondta suli közben is akar dolgozni lehet ez azért van mert mikor dolgozott utána volt neki 3 nap szabija és csak velem kellet hogy legyen ? és most lehet így jó neki hogy én most nm leszek és nyugodtan tudd menni suli után is dolgozni de szerintem így csak tönkre teszi magát
2017. szept. 1. 11:12
 3/18 A kérdező kommentje:
és ha már ne már nem akar velem találkozni hogy még egyszer utoljára meg akarjak róla bizonyosodni jó ötlet az hogy csak úgy a semmiből el mennék hozzá ki dobna ?
2017. szept. 1. 11:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez most "hangos" gondolkodás vagy egy tényleges kérdés? Szerintem ne foglalkozz vele. Egyértelműen kidobott.. törődj bele, sajnálom de nem hinném hogy őt érdekli a lelki megnyugvásod szóval ne menj el bőgni hozzá. Bocsánat a nyers megfogalmazásért.
2017. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon idegesítő olyan szöveget olvasni, amiben se egy vessző, se egy pont. Ha időt kér, mondja meg, mennyit. De ne legyen több 1-2 hétnél. Utána tartozik azzal, hogy elmondja mire jutott. Három és fél év után megérdemelsz ennyit. Nekem úgy tűnik, hogy ebből a kapcsolatból már nem lesz semmi.
2017. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor most magyarul, tagolva, írásjeleket használva, hogy olvasható is legyen.
2017. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindig ő volt a féltékenyebb pedig semmi oka nem volt én meg szinte annyira bíztam benne ez idáig a nyár alatt ameddig nem ment el dolgozni addig nem is volt semmi probléma de aztán amikor el ment dolgozni azóta lettem féltékeny meg minden de ha rá kérdezzek hogy ez más végett e van azt mondja nem .
2017. szept. 1. 11:44
 8/18 A kérdező kommentje:
de úgy nem tudok lezárni egy kapcsolatot hogy nem tudom miért ment szét és miért nem mondja el a valós okát .
2017. szept. 1. 11:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Drágám... Ezt már Ő lezárta. Sajnálom de annyi gerinc sem volt benne hogy az orrodra kösse miért lett vége csak repültél, ezen szerinted te mit tudsz változtatni? Ha látni se akar téged akkor hogy ne tudnád lezárni azt a kapcsolatot ami már rég le lett zárva?
2017. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen lezárta de ezt nem nekem mondta el hogy vége mert még ara se volt hajlandó hogy nekem mondja el a helyet azt mondta hogy időt kér mi közbe nem is kellet neki idő csak engem hitegetett még . meg olyanokat mond hogy most ő egyedül akar lenni meg nem akar velem se és senkivel lenni most .
2017. szept. 1. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!