Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja lett vége 3 éves kapcsolatomnak

de az anyámék a családba mindig fel hozzák őt anyám mindig azt mondja hogy azért hagyott el mert van neki biztos más és ő ezt honnan a fenéből veszi ? mikor nem lát belé nem lát bele a fejébe már minden szart össze hazudgál nekem mert lássa hogy szarul vagyok de ha állandóan fel hozzák a témát csak rosszabb meg el mondja minden ku...k mikor meg vele voltam nyalta falta mikor meg ez van akkor meg el van hordva mindennek és abból is elegem van hogy bele szól az életembe pedig már 20 vagyok ti mit tennétek ilyenkor ?


2017. szept. 18. 12:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lássák hogy rossz nekem de azért mindig fel hoznak egy témát róla amitől csak még rosszabb lesz nekem most szerintetek ez normális ? mert szerintem nem .
2017. szept. 18. 12:43
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális.
2017. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Én? Úgy reagáltam, hogy 22 évesen elköltöztem :D

Ilyen "anya" arra se méltó hogy a sírjára köpjek :D

Jó, az enyém rosszabb volt, de érted..:D

2017. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az én értem hogy félt meg minden de ez már sok amit csinál nem vagyok már kis gyerek meg ha tudnátok miket csinál irogat az ismerőseinek akik meg neki el mondják nekem meg vissza mondja hogy az anyám miket irkál szerintetek nekem ez mekkora éges ? így csak azt hiszi rólam hogy anyuci kedvence vagyok ami gáz nagyon gáz . és utolsó én is legszívesebben el mennék .
2017. szept. 18. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben megtanulnék fogalmazni, mert ez botrányos.
2017. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kommunikálnék.
2017. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmaznám feléjük, tisztán, nyíltan, hogy ezt a témát mellőzzék, mert rosszul esik épp.

Ennyi.

2017. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem ertem, hogy anyadeknak nem rohadt mindegy, miert szakitottatok? Plane 20 evesen, ilyen korban gyakran jonnek-mennek a baratok/baratnok. En megmondanam nekik a helyedben egyenesen, hogy te rohadtul leszarod, van-e neki mas vagy nincs es inkabb magaddal foglalkoznal es azzal, hogy uj baratot / baratnot talalj.
2017. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

én 18 évesen költöztem el, 20 évesen én már nem bírtam volna ki a szülőket, pedig nem "gázak"

Mond meg neki, hogy a te dolgod és ne szóljon bele.

2017. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 20 éves vagy még valahol jogos,hogy aggódik Érted a szülőd, bár később is ezt fogja tenni.


Mondd el Neki,hogy Te lezártad azt a kapcsolatot és arra kéred,hogy ne beszéljen Neked többet arról a csajról.

Ha mégis megteszi ne hallgasd végig, állj fel és hagyd ott. Előbb-utóbb le fog állni ezzel a témával.

2017. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!