Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt, házas vagy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, házas vagy hosszú kapcsolatban élők véleménye érdekelne a lenti helyzetről: Mit találnátok jó megoldásnak ilyenkor? (Kort is írjon az, aki válaszol, köszi! )

Figyelt kérdés

A helyzet:


"„Menyasszony vagyok. Az életembe lépett fél éve egy másik férfi. Nagyon megfogott,megtetszett, persze semmi nem történt köztünk. Szeretem a vőlegényem, mi is hosszú ideje vagyunk együtt, de nincs nap, hogy ne gondoljak arra a másikra..


7 éve vagyok vele. Együtt élünk és mindketten közel 30 évesek leszünk. Szeretem őt, de már nem lángolok, sosem voltam belé lángolón szerelmes, csak megszerettem. Nagyon sok mindent éltünk át együtt, egyben a barátomnak is tartom, nem tudom, hova lennék nélküle. Sajnos fogalmam sincs, miért kezdett el ennyire vonzani ez a másik, de már lassan kezdek belebetegedni. Szerintem észrevett, mint nőt, de nagyon tisztelettudó, sosem kezdene velem, amíg kapcsolatban vagyok.

"



2017. aug. 12. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha te még fél év után is a másik férfin kattogsz, nem állsz készen a házasságra.
2017. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

En nem vagyok egy "nagyöreg", viszont volt reszem ilyen kapcsolatban evekig, ahol sosem voltam szerelmes a masikba, csak ugy megszerettem es jo volt, jo ember volt, aranyos volt stb. Egy ideig tok jol el is voltam ebben a posvanyban, de aztan mikor vegul raszantam magam a szakitasra, akkor ereztem, hogy uristen, mennyi idot vesztegettem el erre a valamire teljesen felelegesen. Nekem akkor meg nem volt kepben mas, de a szakitas utan talan maximum 2 hettel kesobb talalkoztam a parommal, es a vele atelt erzesek csak meg jobban felnagyitottak ezt az "uristen, csak vesztegettem az idomet!" erzest. Tehat szerintem ez az illeto neked egy fajta jelzes, hogy most epp rossz helyen vagy es nem vagy igazan boldog. Ha az lennel, akkor eszre sem vetted volna annyira, hogy igy elgondolkoztasson. Sajat tapasztalatom alapjan az ilyen "hat, megszerettem" kapcsolatokban nem szabad hazasodni, mert evek multan egyre kevesebb kapaszkodot ad ez az erzes, es egy ido utan akaratlanul is vagyni fogsz valakire, aki A Ferfit jelentheti neked, akiert meg evek multan is tudsz remegni, fantazialni stb.


23/N

2017. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Úgy könnyű hűségesnek lenni, ha nincs kísértés.

Döntsd el, mi lenne szerinted a helyes, és tedd meg! De ha mindig szakítasz, ha más is megtetszik, sose lesz hosszú kapcsolatod.

2017. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én 30 évesen a családalapításra törekednék, ha van mellettem 7 éve egy olyan férfi, akit szeretek, tisztelek, jól érzem vele magam, csak annyi a "probléma", hogy nincs az a nagy lángolás. A másikat meg elkerülném. Valószínűleg csak az újdonság, az ismeretlen varázsa. Nem valószínű, hogy vele jobb lenne. De ez az én véleményem, más meg lehet gondolkodás nélül dobbantana.

(37/N, 19 éves kapcsolatban.)

2017. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg #3?


Akkor, te nyugodt szívvel férjhez mennél, miközben egy másik férfiért csorog a nyálad?


Gratulálok!


Neked akkor még nem volt igazi kapcsolatod!

2017. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, az a baj, hogy itt tényleg ez a 2 opció van, és nem tudom, melyik a jó döntés, hogy lelehet valaki boldogabb hosszú távon..


Nem pontozok le senkit, mert tényleg érdekel, ki hogy döntene ilyenkor. Annak meg különösen örülök, ha tapasztalatból ír netán majd valaki...

(Nekem most ez a lecke van feladva, amiből tanulnom kell valamit.)

2017. aug. 12. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
47 N vagyok, 21 éve házas. Én eléggé introvertált és nagyon racionális személyiség vagyok, ma is nagyon szeretem a férjemet, de azt a lángolást nem is igazán tudom hova tenni. Kapcsolatunkra inkább a "biztos. szilárd" jelzőket használnám. Viszont már az ismerkedésünk kezdetén azt éreztem, hogy őt képtelen lennék megbántani, fájdalmat okozni neki és ez a mai napig így van. A hűség döntés kérdése, nem csak egy ember létezik a világon, akibe bele tudunk szeretni, akivel jó lenne együtt élni, de ha döntöttem valaki mellett, a többiről le kell mondani. Te még előtte vagy a döntésnek. 7 éves kapcsolatnál már ott van a megszokás is, a másik férfi pedig az újdonság varázsát jelenti. Tedd fel magadnak a kérdést vagyis inkább képzeld el erősen: mit éreznél, ha hirtelen elveszítenéd a vőlegényedet! Ha mondjuk ő mondaná, hogy meggondolta magát. Remélem tudtam valamit segíteni.
2017. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld megismerni azt a másikat is, hogy mik az élet céljai. A közös célok tartják életben a kapcsolatot. Lehet kiábrándulsz belőle vagy a jelenlegi párodból, mindegy legalább jobban tudsz dönteni. Ha nagyon csóró, nincs pénze. Akkor megtarthatod a házasság mellett szeretőnek. Ha a jelenlegi pároddal nem nagyon megy a szex, vagy túl elfoglalt a munkájával, hogy veled foglalkozzon.
2017. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel nem leszek nepszeru, de ki kellene probalnod a masik pasit, menyasszonykent is, hogy tudd, mit veszithetsz vagy nyerhetsz, konnyebb lesz donteni.

Ha csaladot szeretnetek, akkor egy megbizhato, stabil ferfi jobb lesz melletted, viszont akkor is majd fog jonni mas fellangolas biztosan es barmennyire is vagy korrekt, egy eleted van csak.

39F

2017. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok jegyben? A menyasszonyoknak átalában elkezdi szorítani a gyűrű az ujjukat, főleg, ha nem vezetik oltár elé őket a következő nyáron.
2017. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!