Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül működhet?

Figyelt kérdés
Nagy szerelmi csalódás után gyorsan jött az új partner. Akivel már több, mint 1 éve szenvedünk. Nem vagyok boldog vele. Nem adja meg érzelmileg, azt amit szeretnék. Egy biztos pontot az életembe. Állandóan kesereg, semmihez nincs egy jó szava. Az emberekkel nem jó indulatú. Nem vagyok szerelmes. De nagyon szeretem, és szintén hatalmas csalódásként élném meg ha őt is elveszíteném. Egyszerűen úgy érezném, hogy senkinek sem kellek. Ja és hogy örökre egyedül maradok. A srác pedig jó party lenne, és nagyon szeretem...szeretnék beleszeretni is, csupán eltaszított. 24L

2017. szept. 18. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy neki szeretnél-e egész életében hazudni... Szerintem ez egyáltalán nem tisztességes a pároddal szemben. A másik pedig, hogy eleve csak fájdalomcsillapító volt neked, akár belátod akár nem. Talán nem is volt soha szerelem, csak kellett valaki, mert már akkor is attól féltél, hogy egyedül maradsz.
2017. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te legyel mar szives es olvasd el ezt az erzelmi anomaliat, amit ide firkantottal nekunk, es utana ne rabold tovabb a srac idejet, hanem mondjuk kezdj el magadon dolgozni (akar terapiaval is), hogy ne egy kapcsolatfuggo egyik peniszrol a masikra csungo lelkibeteg legyel 40 eves korodra.
2017. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megis mk faxert kell neked egy ilyen alak?

Tenyleg olvasd vissza mit irtal. Mazochista vagy e?

2017. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Amíg egy ilyen kapcsolatban sopánkodsz hagyod elúszni azokat a lehetőségeket amelyek igaz szerelemmel járnának. Zárd le végre az előző kapcsolatod, ezzel szakíts és keresd azt akivel kölcsönösen SZERELEMMEL szeretitek egymást és aki mellett boldog vagy. Így biztosan nem fogod megtalálni a boldogságot. Merj kockáztatni.
2017. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
GYORSAN jött, itt kezdődik a probléma. Magadnak se hagysz időt, lehet nem is lehet megadni azt, amit szeretnél, mert te sem tudod mi az, jah de, kapcsolat. Örökké úgy sem leszel szerelmes, vagy hol olvastad, kíváncsi vagyok rá. Ilyen gondolkodással biztos, hogy egyedül sosem maradsz, de boldog sem leszel, ja de ezt már mondtad, hogy most sem vagy az. "Jó party" akarod mondani jobb, mint egyedül... Kamu.
2017. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem megy most úgy látszik.


nagy előny, hogy szerelem elvakultsága nélkül tudsz kötődést-szeretetet kialakítani valakivel.


De úgy tűnik, hogy ez mégsem elég... de ha meg szerelmes leszel, és nem látod időben a másik fél hibáit, akkor az megint szívás :/


még nem tudom hol van a kompromisszum a kettő között, ki kell próbálni!


Talán te pont tudod, ha mindkettőt tapasztaltad :)

2017. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Babazsúr.


"Nem vagyok boldog", "nincs szerelem", "emberileg hulladék"


Kicsit átalakítottam, de ezeket te írtad.

2017. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet pont miattad lett ilyen az élethez való hozzálállása... Döntsd el mit akarsz, ha szereted akkor egy esélyt megér,szerelem meg vagy kialakul közben vagy nem. Én voltam már hasonló helyzetben.
2017. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az utolsónak igaza van. Lehet, hogy azért ilyen, mert szenved, érzi, hogy nem tud megfelelni neked.

Kezd el magadat építeni, elsősorban lelkileg, emberileg. Egyszercsak érezni fogod, hogy eljön az a pillanat, mikor elengedted az előző párodat .... és majd akkor fog belépni az igazi az életedbe. Majd, ha akkor visszatekintesz, látni fogod, hogy a jelenlegi párod nem biztos hogy olyan "jó parti"lett volna és hálás leszel, hogy nem kötöttél kompromisszumot a sorssal.

2017. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!