Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nagy ő vagy csak rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy ő vagy csak rózsaszín felhő?

Figyelt kérdés

Már egy ideje (3 hónapja) együtt vagyok egy csodás lánnyal akivel a kapcsolatunk ez idő alatt olyan erős és szoros lett amilyen eddig még soha egy kapcsolatomba se. Érzem hogy megtaláltam azt a nagy őt akit mindenki emleget , tőle eltudnám képzelni ,hogy vele öregedek meg.

A belső tulajdonsága majdnem megeggyezik az enyémmel , teljesen a másik felem.

Kérdeztem erről őt , és ő is azon a véleményen van hogy neki én vagyok az akit mindig is keresett.

Érzem is hogy a szavak mögött valódi érzelmeket táplál.


Szerintetek ?


18 / F , én

20 / L



2017. szept. 19. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lapozzunk, és térjünk vissza erre 2 év múlva. Ha akkor is ezt érzitek, az már nem a "rózsaszín felhő".
2017. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos 🙂😏
2017. szept. 19. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem hiszek abban, hogy létezik olyan, hogy "nagy ő". Nincs olyan, hogy két ember tökéletesen passzol egymáshoz. Genetikailag mások vagyunk, neveltetésben mást kaptunk, és más ingerek érnek minket a jelenben is. Legjobb esetben is annyi történhet, hogy sok dologban passzoltok egymáshoz, és akár hosszú távon is jól tudjátok tolerálni a másik hiányosságait.

3 hónap után és főleg ilyen fiatalon nem gondolnám, hogy ez a rózsaszín felhőn túlmutat. Legyetek együtt, érezzétek jól magatokat, de amikor ez a fajta újdonság varázsával vegyes rózsaszín köd elmúlik, és még mindig ugyanúgy szeretitek, és ami még fontosabb tisztelitek a másikat, akkor beszélhetünk arról, hogy ez esetleg túlmutathat egy "iskolás szerelmen".

Sok sikert!

2017. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a nagy ő-ben, mindegyik kapcsolatomra azt hittem, hogy tökéletes, évekig tart majd első nagy szerelem hát nem..

3 hónapnál még bőven a rózsaszín ködben kell, hogy tartson a kapcsolat.

21L

2017. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kérdésed, de nem létezik nagy nő.
2017. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben könnyű fentartani szerelmet.

Talán ikerláng kapcsolat.

Hajrá s végtelen jót nektek.

2017. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Utolsó neked is főkép 💋

2017. szept. 20. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem aztán 2 év után aki ugyan ezeket mondta nekem eleinte még is el szált a rózsaszín felhő ne éld bele magad mert csak fájni fog hamarább le kell zárni mert utána csak fájni fog az egyik félnek hidd el tudom mit beszélek .
2017. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!