Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy középiskolás 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy középiskolás 17 éves lány és egy 22 éves fiú között kialalulhat esetleg valami?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok, van még a mostani évemmel +1 évem az iskolából, és csak szimplán kiváncsi lennék hogy a fiú aki bejön 22 éves, és lehetne-e köztünk valami? Mit gondoltok?
2017. szept. 20. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Csak személyiség számít.
2017. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. lehet szerelem is, bármi. Ez nem olyan nagy korkülönbség.
2017. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, tiltja a kódex.
2017. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetlegigentalán.
2017. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha maximum 20 éves lenne,azt mondom,jól van.Ennyi idősen,gimisen még sok a 6 év,megvárnám az érettségit.

Mondjuk volt rá példa,hogy ennyi évvel,ilyen idősen valaki kifogott egy komoly szándékú pasit,de ez ritkább,mint neten kifogni egy normális embert.Szóval végképp lutri az egész.

Mondjuk az én párom 8 évvel idősebb,csak van néhány lényeges különbség köztünk.Az egyik,hogy már nem vagyok gimis,23 éves vagyok és diploma előtt állok.Ez se mindegy,na.

2017. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még óriásinak tűnhet a néhány év korkülönbség is, hiszen a köépiskolás és az egyetemista vagy már dolgozó nagyon más világban mozog, de az önfenntartó felnőtt világba kilépve ez semmiség.
2017. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 voltam, amikor összejöttünk a férjemmel, 11 év van köztünk. Az érettségi évemben voltam, februárban szerettünk egymásba, ő már évek óta dolgozott. Semmi probléma nem volt ebből sosem, mindketten értettük a másik életét, ő azért, mert már túl volt a sulis dolgokon, én azért, mert ennyi idősen már az ember nyilván átlátja legalább nagy vonalakban a munka világát is.


Azóta eltelt 10 év, én lediplomáztam, dolgoztam, még a fősuli alatt összeházasodtunk, hamarosan megszületik a kislányunk és minden szuper. Imádom őt, és ez kölcsönös.


Szóval igen, fura, hogy más élethelyzetben vagytok, de simán működhet a dolog, ha pozitívan álltok hozzá. :)

2017. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak októberben leszek 21. és Te meg csak januárban 17. miről beszélsz? Legalább valós adatokat adj meg :)


De amúgy ha elmúltál 18, akkor okés lehet, de az még nagyon sok idő sajnos :(

2017. szept. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha neki is bejössz akkor simán.

Én is 18 vagyok és a barátom most töltötte a 25-öt. Míg befejezem a sulit rizikós lesz együtt lenni de ő mindenben támogat és együtt építgetjük a jövőnket:)

2017. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Előbb légyszi tanuld meg értelmezni a mondatokat: "Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Létezik Tini kategória is, oda menj!


2. Még nagyon fiatal vagy hozzá. Egy 22 éves már NEM fiú, hanem Férfi, akinek komoly életcéljai vannak, munkája van, vagy fősulira jár, jobb esetben komoly kapcsolatot szeretne, amiből házasság és gyerek is lenne a végén.

Te hol vagy még ezekhez? Még középsuliba jársz.

Szóval miért nem a korosztályodból válogatsz?

2017. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!