Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tapasztalt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tapasztalt lehet egy olyan férfi (a szexben) akinek csak 1 kapcsolata volt egész életében de 6 éven keresztül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Sokkal nehezebb évekig fenntartani a vonzalmat, és mindig új örömöket keresni, mint minden este más nőt dugni ugyanúgy.

2017. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Abban a kapcsolatban tapasztaltnak számított, igen.

És? Új partnerrel úgyis nulláról kell indulni.

2017. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Rengeteg módszert/pózt ki lehet próbálni egy monogám kapcsolatban is.


Sőt, szerintem sokkal tapasztaltabb is lehet, mint a minden lyukat simán tömködő f..szhuszár!

2017. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Hm, de még mennyire:D
2017. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem ezen múlik. Új kapcsolat, új lapok, más szokások. Lehet profi vagy 69-ben de az új partner nem szereti. Akkor tapasztalat ide vagy oda, de nem sokra mész vele.
2017. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Kit érdekel hogy a másik tapasztalt e vagy sem? Te az vagy? Ha nem, miért várod el a másiktól?


Tökmindegy egyébként, ugyanis a lényeg hogy köztetek működjön!

Neked nem az lesz a jó hogy a Marissal meg a Katissal mennyire jól gyűrték a lepedőt.

Az a lényeg veled hogy fogja. Ezt kéne felfogni....

2017. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 1 rendes kapcsolatom sem volt sajnos, még is a 4. alkalommal mikor szexeltem, megkaptam hogy milyen jó velem, jól csinálom, és ez látszott is, egy nem tapasztalatlan lánytól.

6. alkalommal először összehoztam egy szintén tapasztalt lánynak az orgazmust, 8. alkalomnál már 4x. Azóta sem kaptam rossz visszajelzést, csak jókat.


Csak figyeltem rájuk, gyengéd voltam, és alkalmaztam azt amit az előtte lévő években olvastam, hallottam, stb.

2017. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen is és nem is.

Ha elég változatos szexuális életet éltek, akkor bizonyops szempontból igen, viszont annyira mégsem, hiszen minden nő más (nyilván férfi is), de azért vannak fővonások. És az illető csak egyet ismer.

2017. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem a partnerek száma számít, hanem a kapcsolat minősége. Ráadásul, ha 6 éven keresztül pumpált egy hölgyet, akkor tud valamit.
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vazze, olyannal össze se jövök akinek nem volt legalább 100.

Ilyen ostoba kérdést. Inkább pont hogy az a tapasztaltabb aki éveken keresztül fenntudott tartani egy kapcsolatot, és évekig örömet okozni ugyanannak a nőnek, mint az aki csak jól megdönget mindenkit, de egy hónapnál senki se bírja tovább.

2017. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!