Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan kérdeznétek meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kérdeznétek meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást, én már nagyon szeretnék össze költözni vele, csak nem tudom, hogy kérdezzem meg, hogy ő, hogy lássa ezt a dolgot. Volt már erről szó és azt mondta a lányok szoktak menni a fiús házhoz, de ez egy pár hónapja volt, hogy ez felhozódott akkor még nem mertem úgymond belemenni a témába. Azóta nem tudom, hogy kellene megkérdeznem, egyre jobban vágyom a közelségére. Igaz még mind ketten tanulunk és nem tudjuk, hogy megyünk vagy maradunk itthon azt már megbeszéltük ha menni kellesz munka miatt el akkor együtt megyünk. De még addig hónapokról van szó és annyira szeretem, hogy fáj mikor nem látom. Persze az is benne van a dologban, hogy lehet mig nincs biztos munka addig egyenlőre várni akar ezzel a dologgal. Félre értés ne essék türelmes vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. okt. 3. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nő, nálam én kérdeztem meg és azt mondta hogy természetesen.
2017. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igen :) Bátor voltál becsülendő. De spontán megkérdezted, hogy mikor szeretnél összeköltözni velem?
2017. okt. 3. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet csak simán megkérdezni, hogy ő mit gondol erről? Nem követelőzöl, nem ultimátumot adsz, egyszerűen csak tudni szeretnéd, mert te is gondolkodtál rajta. Egy párkapcsolaton belül mindenről ígí kéne beszélni: nyíltan, egyszerűen.
2017. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod ne kérdezz rá konkrétan hogy: Nem költözünk össze?

Hanem csak simán megkérdezed, hogy mit gondol az összeköltözésről, reálisnak gondolja-e hogy lassan megtegyétek stb...

2017. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem merem nyíltan megkérdezni nehogy tolakodásnak vegye.

Köszönöm a segítségeteket.Aranyosak vagytok :)

2017. okt. 3. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell taktikázni, őszintén, nyíltan! Hiszen azért a barátod, mert bármit meg tudtok beszélni, jól kijöttök, megértitek egymást; ha meg alapból nem mered felhozni, akkor ott valami nem jó.
2017. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen csak úgy megkérdeztem mivel ő a másik felem és nem is volt kérdés hogy nem akar összeköltözni. Jól mondja az utolsó nem kell taktikázni, ha mind a kettőtöknek közös a célja egymással akkor miért kell ettől félni? :)
2017. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2017. okt. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!