Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez? Mit kérdeznétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel alakulnak a dolgok. Még nem járunk, bár volt róla szó, de még jobban szeretném megismerni. Ezzel a fiúval nyáron szintén "alakulgattak" a dolgok, de nem lett belőle kapcsolat. Volt időközben egy barátnője, ami nem tartott sokáig. Viszont most megtudtam, hogy a srác írt ennek a volt barátnőnek, hogy találkozzanak. Ha kettesben vagyok ezzel a fiúval, akkor nagyon jó minden, jól érzem vele magam. Viszont félek attól, hogy visszamegy a volt barátnőjéhez. Ha esetleg elmondaná nekem, hogy találkoztak, akkor ti miket kérdeznétek? Én olyanra gondoltam, hogy "Mit jelentett neked ez a találkozás?" stb.


Azért gyűjtögetek kérdéseket, mert ilyen váratlan hírek után lefagyok és nem tudok tiszta fejjel gondolkodni. És félek attól, hogy egyből azt mondanám neki, hogy akkor ennyi volt, és meg sem hallgatnám, és később jönnék rá, hogy eltúloztam.


Kicsit segítsetek nekem :) 21L


2016. febr. 12. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki hogy szeretnél te vele lenni? Lehet sokkal jobban érdekled mint az a másik lány, csak nem tudja pontosan mik a szándékaid.
2016. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy picit tartok attól, hogy esetleg még képben van a volt barátnő, addig nem akarok belebonyolódni, de lehet én túlzom el ezt.


Még nem volt tartós kapcsolatom és elég zárkózott vagyok

2016. febr. 12. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, belőlem valahogy ilyenkor szinte mindig kibuknak azok a kérdések, amik valójában érdekelnek, úgyhogy nálam kb így zajlana... Elmondja, hogy találkoztak. Aztán rácsodálkoznék, hogy "Igen? Hogyhogy?". Válaszol valamit, hogy milyen apropóból. Aztán max még 1-2 terelő kérdés, majd tuti felhoznám neki ezt: "És, mit gondolsz, lesz még ennek folytatása köztetek?" Attól függően pedig, hogy mit válaszol, még ezt mondanám: "Oh, értem./Miért (nem)?". Aztán ennyiből már szerintem ki is derül, hogy akar még a csajtól valamit, vagy sem.
2016. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!