Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tud néhány ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud néhány ember a saját életével foglalkozni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég összejöttem egy sráccal és azóta a körülöttem lévő emberek meg a barátom ismerősei olyan szövegekkel támadnak be minket hogy:

Az én ismerőseim szerint ennél jobbat érdemlek (tudniillik, az a bajuk, hogy van a rajta egy kis felesleg, de nem zavaró - nekem -, csak látszik). Az ő ismerősei meg olyanokat vágnak hozzám, hogy "Te most szórakozol vele ugye?"

Mindig is tudtam hogy az emberek felületesek és kinézet alapján ítélkeznek, de ENNYIRE? Nem muszáj valakinek Brad Pittnek lenni ahhoz, hogy jófej és szerethető legyen. Annyi olyan sráccal találkoztam, akik kívülről tökéletesek, de belülről nagy nullák, semmi érzelem nincs bennük. Nekem semmi bajom azzal, ahogy a barátom kinéz, látszólag neki sincs (nem mondta nekem sosem) és jól megvagyunk már 2 hónapja. Olyan tulajdonságai vannak, amiket nem hiszem, hogy sok embernél megtalálhatnék. Örülök, hogy végre nem valami bunkó tajparasztot sikerült kifognom. Erre meg ezeket kapjuk. Tudom, hogy nem kéne velük foglalkozni, de akkor is idegesít legbelül, hogy ehhez hasonló vagy durvább beszólásokat kapunk..


2017. máj. 13. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emberek szemetek és számítóak.. szeretnek mások életébe beleavatkozni és tönkre tenni.. a saját történetemet nem mesélhetem el, mert ott tudom, hogy amúgy sem volt szép dolog az a kapcsolat. Már mint túl fiatal volt a lány hozzám, de én nem bántottam, nem ártottam neki.

De ott is végig mindenki támadott minket.

Ott is hagyott idővel. Az ilyen jellegű dolgok, könnyen megmérgezik az emberi kapcsolatokat.

2017. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ilyen ordenáré módon unalmas az életük és alapjáraton rosszindulatúak.
2017. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!