Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem lealacsonyító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lealacsonyító egy kicsit a nőre nézve, mikor kiderül, hogy a párjának vele együtt kb.10 nő tetszett még, mielőtt összejött vele? Nem olyan, mintha mindegy alapon jönne össze vele a férfi?

Figyelt kérdés

Vagyis csak hogy már legyen valakije? Párom a minap bevallotta, hogy több nőnél is próbálkozott folyamatosan, persze már mindegy, mert engem szeret. Ez bennem olyan érzést kelt azóta is, hogy mindegy volt neki már kivel jön össze. Azonkívül kb. úgy olyan, mintha egy olyan férfivel lennék, aki a kutyának sem kellett előttem, ami elég lealacsonyító számomra. Vagy csak én reagál túl? Ezek miatt még a szakítás is megfordult a fejemben.

Olyan nagy baj, hogy olyan férfit szeretnék, aki tényleg engem akar és nem mindegy neki, hogy 20 másik lány közül ki jön vele össze?


2017. okt. 9. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted férfiként mennyi esélyed van, ha mindig kiválasztasz egyetlen nőt és mondjuk egy évig csak őt akarod? Segítek: egyedül fogsz meghalni... szvsz a problémád legalább részben a nők passzív hozzáállásának köszönhető.
2017. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát miután 10/9 visszautasította, maradtál te? Az nem lehet, hogy mindegyik lány ugyanannyira tetszett neki, de végül veled jött össze? Szerintem az normális, ha az ismerkedés elején valaki több embernél próbálkozik, vagy több emberhez vonzódik - nem muszáj így csinálni, de ebből meg lehet állapítani, hogy kivel jössz ki jobban, kivel szeretnél komolyabb kapcsolatot, stb. Persze lehet csak egy emberre koncentrálni, de lehet hogy akkor még nem is ismert téged annyira hogy mélyebb érzelmei legyenek, így több lányt is meg akart ismerni.
2017. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi a normális választ!:)

Nem, kb. rajtam kívül senki nem jött vele össze.

2017. okt. 9. 18:22
 14/15 anonim ***** válasza:

"Itt tényleg nem esik le egyik válaszolónak, hogy én azt szeretném, hogy valaki tényleg engem akarjon és ne 1 legyek a 100-ból mindegy alapon? "


Te nem érted a lényeget, amit többen próbáltak (ki jobban, ki rosszabbul) elmondani: az, hogy valaki "tetszik" meg az, hogy "őt akarom" az két teljesen különböző dolog. Az első mindössze a szükséges előfeltétele az utóbbinak. A beugró.


Az majd a későbbi ismerkedés során dől el, h a kezdeti szimpátiából ("tetszik" szint) lesz-e több.

Erről szól az egész ismerkedés, ezért csináljuk: hogy meglássuk, h a kezdeti "tetszik" szintről el tudunk-e jutni az adott emberrel az "őt akarom" szintig.

2017. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tíz nő szerelme jó visszaigazolás arra, hogy te is jól választottál. (nekem, mint férfinak ez pozitív jelzés, hogy jó fej vagyok) Tartsd meg, mert ennyien nem tévedhetnek. Ez természetesen a nőkre is érvényes.
2022. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!