Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti sok olyan párt ismertek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sok olyan párt ismertek, akiknek olyan felületes a kapcsolata, hogy nem is érted miért vannak együtt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan nem ismerem senki kapcsolatot sám mert nem érdekel kivel miért van együtt. Egyedül abból tudok kiindulni, hogy sok lánynak 2-3 hónap után mindig egy új szívszerelme akibe aztán hihetetlenül szerelmes és oda vissza megy az "örökké" meg hasonló marhaságok posztolása.
2017. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*senki kapcsolatát sem (bocs, migrénem lett, írni alig tudok).
2017. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek a környezetemben. Nekem is fáj amúgy a fejem, mint Jaguarnak
2017. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Isztok eleget?
2017. okt. 9. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
De jó, hogy fáj a féljetek, akkor remélem holnap napsütés lesz :D
2017. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:

Nekem azt tűnt fel, hogy a kapcsolatok igen nagy része elképesztően instabil alapokon fekszik. Érkezik egy valamelyik paraméterében hangyányit jobb személy (nő, férfi, mindegy) és azonnal robban a bomba, azonnal megkezdődik a sumákolás, a mellébeszélés, a szarkavarás, a másik háta mögött történő megcsalás, hülyének nézés, aztán majd idővel szakítás.


Körülbelül 2-3 éve teszem itt fel ugyanazt a kérdést némelyik hozzászólásomban, hogy egyáltalán mi értelme van a párkapcsolatoknak? Mi pozitív dolgot tud nyújtani egy párkapcsolat? Soha nem érkezett rá egyetlen épkézláb válasz sem.

2017. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy felületes a kapcsolatuk?

Talán együtt élsz velük?


Te csak a külső felszínt látod, de a valós dolgot, ami csak kettejük között a 4 fal között történik, arról fogalmad sincs!


Ez a kérdés úgy ahogy van b..romság, mert nem lehet rá normálisan válaszolni!

2017. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek és nem tudom eldönteni, hogy melyik a butább: az amelyiket otthonról úgy ösztönöznek, hogy majd házasságban jobban megismerik egymást vagy az, amelyik érzelmileg igénytelen és őszinte szerelmet vár el a párjától, aki alapvetően felületes.
2017. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen ismerek nem is egyet. De néha inkább hányingerem van tőlük, miközben te tudod, hogy csalják egymást fűvel fával másnap meg mintha a legboldogabb pár lennének vagy férj és feleség....de a világ felé kevesen mutatják az igazi arcukat :)
2017. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 Én mondjuk nem sokkal találkoztam azért, de egy-kettőnél társaságban a viselkedésükből és az egymáshoz való viszonyulásukból már leszűrhető, hogy alig ismerik egymást.
2017. okt. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!