Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ellentétek valóban vonzzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek valóban vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, neki is tetszem, de az érdeklődési körünk teljesen különböző. Van így ennek jövője?
2017. okt. 12. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, nem mindegy, hogy miben különböztök. Zenei ízlésben? Nem lehet gond. Alapvető életvezetési, életmódbeli normákban? Ott már lehet gond
2017. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az érdeklődési kör a legmeghatározóbb egy kapcsolatban, hanem maga a két fél és a hozzáállásuk.


Egyébként az ellentétek taszítják egymást.

A hasonló mindig a hasonlót vonzza!

2017. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési kör és a személyiség nem ugyanaz!
2017. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az érdeklődési kört nem vettem ebbe bele soha. Szerintem ez egy kiküszöbölhető "probléma". Lehet, hogy vannak hobbijai, ami neked megtetszik és fordítva. Vagy találtok dolgokat, ami mindkettőtöket érdekel.

Én ezt az "ellentétek" dolgot inkább az értékrend, gondolkodás, személyiségbeli eltérésekre használnám. Ezek olyan dolgok, amiknél szerintem nem igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Tehát mondjuk egy extrovertált és egy introvertált ember, vagy két teljesen eltérő érzelmi intelligencia szinten lévő ember, vagy két eltérően érett ember kapcsolata nem feltétlenül fog működni. De az érdeklődési kör szerintem nem kellene, hogy gondot okozzon egy kapcsolatban. Biztos, hogy lesznek dolgok, amik mindkettőtöket érdekelnek, meg amit tudnátok együtt is csinálni.

2017. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zene, film, hobbi. Ezek nagyon eltérőek sajnos. Életmódban nincs sok különbség, mindketten egyetemisták vagyunk.
2017. okt. 12. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy közös téma nem nagyon lesz randin.
2017. okt. 12. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen és nem. Attól függ, mik azok az ellentétek.

Pl. ha az egyik nagy családot akar, a másik meg egyáltalán nem akar gyereket, az úgy nem működik. Ha más a hobbitok, az még működhet jól. Én nőként pl. hastáncolok sportolási céllal, heti 1 órára járok el a lakóhelyem közelébe, nem ismerek olyan férfit, aki szintén ezt választaná, ha sportolni akar (bár némelyikkel, aki alábecsüli, kipróbáltatnám...) :-)

2017. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!