Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/Férfiak, milyen meghitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak, milyen meghitt pillanataitok voltak, mi a kedvenc pillanatod és mondatod amit mondott neked?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Karomba ugorva mondta sírva, hogy "szeretlek"
2017. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem túl sok ilyen volt, de talán az egyik legmeghittebb az volt, amikor karácsony fele este a hóesésben egy padon ültünk, és ölelkeztünk. Ennek körülbelül 10 éve.
2017. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem akkor volt vagy inkább az volt a legemlékezetesebb amikor már gyakorlatilag szakítottunk, de még utoljára töltöttünk együtt "úgy" estét és picit kiöntöttem neki a szívem. Voltaképpen először és utoljára.
2017. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Amikor csak nèzett ès nem tudott megszólalni.
2017. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
25%

Nem tudom, talán még nem is volt ilyen az életemben. Emlékszem, amikor lelkizni szerettem volna az aktuális párommal, el lett vigyorogva, szőnyeg alá lett söpörve, mondván, nem szabad gyengének lennem soha, hiszen én vagyok a pasi, nekem viszont kötelességem volt pátyolgatni a kis sérült lelkecskéjüket, mert a főnök lecseszte őket, vagy az iskolában 3-as zárthelyit írtak és odalesz a szemeszterük.


Őszintén szólva akkoriban még vágytam, kívántam, akartam a bensőséges, meghitt, biztonságos pillanatot, estéket, hétvégéket. Ha ma lenne párom, úgy röhögném pofán, hogy zengne a kerület.

2017. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Hogy általam megtalálta a családot. 40 N
2017. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Hogy, èn vagyok szerinte a tökèletes nő. Hogy jó a humorom. Hogy vègre egy nem hisztiző, pènzèhes nő. Hogy el szetetne venni felesègül, mèg akkor is ha nem lehet gyermekem.
2017. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú és fárasztó nap után írt nekem egy sms-t otthonról, hogy le a kalappal előttem és nagyon szeret mindkettőnket. Aznap született meg a kisfiunk (végig mellettem volt, de éjszakára nem maradhatnak az apukák), és ez a mondat rendkívül jól esett, mert kemény órákat éltünk át.
2017. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a legértékesebb ember, akit eddig ismert, és soha nem akar elveszíteni.


27n

2017. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!