Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció egy férfitől, ha tetszik neki egy nő? És a nőtől erre ez az érzés?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és a párommal (33) már 5 éve együtt vagyunk.


Munkaügyben viszont elég gyakran beszélnem kellett egy másik férfivel (28), mivel az ő munkája az, hogy például az én ügyeimet is intézze. Egy idő után észrevettem, hogy mikor mentem hozzá nagyon kedves volt, nem kellett kivárnom a sort, a kolléganőjétől átvette, ha én jöttem. Szóval éreztem rajta, hogy tetszem neki. Ha nem lett volna párom azt vártam volna, hogy mikor hív el randizni.

2 hete viszont látott engem a párommal. Azóta egyáltalán nem úgy viselkedik, ahogy előtte. Alig akar köszönni, szinte látom hogy direkt hagyja, hogy a kolléganőjével kell beszélnem, feltűnően megváltozott.


Szerintetek akkor ez csak igazolja azt, hogy tetszem/tetszettem neki és rosszul esett neki, hogy van párom? És mennyire normális, hogy engem meg konkrétan megvisel, hogy azóta így viselkedik?



2017. okt. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen, tetszel neki, igen, rosszul esik neki, hogy nem vagy szabad.

Normális. Minden nő szereti, ha a férfiak csorgatják utánuk a nyálukat.

2017. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elringatta magát egy ábrándba, hogy szabadon flörtölhet veled, bedobhatja nálad a férfiúi vonzerejét, elcsikicsukizgathattok, és ez úgy, ahogy van, szertefoszlott számára, mikor kiderült, hogy van barátod. A feléd tanúsított hozzáállása egy pillanat alatt vett 180 fokos fordulatot, már nem tud úgy nézni rád, ahogy előtte. "Ez a vonat elment" - gondolta, és hagyta az egészet.
2017. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehet meglàtta a sugardaddyd és ràjött hogy nem engedheti meg ezt a luxust
2017. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tökös csávó akkor is flörtölne veled, ha kiderül, hogy foglalt vagy. Megálltok ennyinél, és kész.

Ez a csávó viszont egy rendes pasi.

2017. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vicceltem csak a sugardaddyvel
2017. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kapja meg a játékot, amit akar, ezért bedurcizik.


Rendes pasi olyannal is kedves, akit nem akar megdugni.

2017. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ő reakciója védhetőbb, csalódott.

Az viszont fura, hogy ez téged megvisel. Persze hihetted azt, hogy ez a "jópasi" csak úgy, alapból kedves veled, mert persze van ilyen is.

Bár azzal, hogy neked is tetszik, talán naivitás lett volna azt gondolni, hogy csak simán kedves.

2017. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!