Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy visszanyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszanyerjem a bizalmát?

Figyelt kérdés
Gyerekek, úgy érzem ez egy elég hosszú, velős kis történet lesz. Kérlek titeket segítsetek, tanácstalan vagyok. Szóval ott kezdeném el, hogy van egy lány. Igazából "a lány". Ez a lány, aki számomra a minden, pár évvel ezelőtt még a legjobb lány-barátom volt. A rengeteg beszélgetés és találkozgatás után mindketten úgy éreztük, hogy a kapcsolatunkat egy magasabb szintre emeljük. Ezzel nem is lett volna még probléma, ám itt jön be a képbe az én csodálatos exbarátnőm. Vele szintén jóban voltam, beszélgettünk. Majd egyszer, egy elmezavarodott pillanatomban kibékültem vele. Mondanom sem kell, hogy itt meg is szakadt a kapcsolat a másik leányzóval. Igen, itt most lehülyézhettek, igazatok is van. Na most a lényeg, hogy az exemmel azóta újból szétmentünk, azóta sem beszéltünk, szerencsére. És ez a lány, aki mindennél többet jelent most nekem, szóba sem áll velem, persze megértem, ennek én vagyok az oka. De nagyon hiányzik, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá, a képeit nézegetem a facebookon, visszaolvasom a régi üzeneteinket. Párszor már próbáltam írni neki, válaszolt is, de mindig az lett a vége, hogy én átvágtam és nem szeretne velem többet beszélni. Én nem adom fel egykönnyen, de már ötletem sincs, mit tegyek, hogy visszanyerjem a bizalmát, esetleg újra olyan jóban legyünk mint régen. Gondoltam, megírom neki mit érzek, mert úgy érzem megbolondulok ha nem lehetek vele. De félek is, hogy mi van ha megint visszautasít? Próbáltam már nem gondolni rá, elfelejteni, de higyjétek el, nem megy. Ezért írtam ide ki ezt a kérdést, hátha van valami ötletetek, ami segíthet. ELőre is köszönöm a válaszaitokat!

2017. okt. 22. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Maradj fent hajnal 3-ig, írj egy levelet és küldjed el neki, amiben őszintén írsz az érzéseidről. Így is vissza vagy utasítva, ha ezek után is visszautasítana, akkor legalább lezárhatod, vagy puhíthatod tovább.

Az őszinteséggel sosincs semmi baj :)

Amúgy meg nagyon cuki, hogy a srácok is visszaolvassák a beszélgetéseket, azt hittem ez ilyen lányos dolog:D

2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én se bocsátanék meg a helyében.

“Nincs ló jó a szamár is?!”

23l

2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszautasítana változna valami?
2017. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Teljesen igazat adok, talán úgy tűnik így fogtam fel én is a dolgokat. De nem. Mivel csak barátok voltunk, nem gondoltam bele, hogy egyszer majd szerelmes leszek ebbe a lányba. Sajnos én voltam a hülye, mostmár nagyon bánom.
2017. okt. 22. 23:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: Ha visszautasítana is ugyanúgy éreznék. Csak nagyon fájna.
2017. okt. 22. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik vagyok. Igen nagyon fájna, de ígyis úgyis rossz, akkor legalább kiderülne..
2017. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor össze jöttél újra az exxel, akkor már mind kettőtök között meg volt a szikra. Szegény lány helyébe képzeld magad .. Ahogy ő szenvedett te miattad most te is szenvedsz, igazából saját magad miatt.

De ezt az exes dolgot is megértem mert sok ember nehezen szakad el.. vissza megy.. újra reménykedik stb.

2017. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem szegény mit érezhetett. Azóta tényleg nagyon bánom és bánt is a dolog, de tényleg nagyon szeretném visszaszerezni.
2017. okt. 22. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap fogod magad felkeresed meg kérdezed hogy adna e egy esélyt?
2017. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Maradj fent hajnal 3-ig"


Felesleges. Lehet időzítetten is küldeni levelet :)

2017. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!