Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kínos szitu! A haveromat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos szitu! A haveromat vagy egy isteni csajt válasszak? 25F

Figyelt kérdés

Jo jo persze a kerdes koltoi... Mar 12 eve az egyik legjobb baratom szoval nem cseszhetek ki vele. A szitu az, hogy vagyok en van a haverom meg egy lany es egy szerelmi haromszog :D

Honapok ota bele van zugva ebbe a csajba, de nagyon durvan. Megertem mert 10/10 a bige, nagyon durvan jo csaj. Emellett aranyos termeszet is, vicces meg minden. Viszon kabe ennyi, nekem tul gyermekded lelku es picit butusnak/naivnak tartom. Szoval bejon kulsore de nem kellene mint baratno.

Haveromnak meg hat igen, enyhen szolva. Teljesen rakattant. Viszont amiota megismertkedtunk vele eszrevettem, hogy mostanaba velem cicazgat a csaj. Ami nem meglepo mert nem nezek ki rosszul. Amugy haverom se, szerintem o meg jobbkepu nalam, de en melle eleg nagydarab ferfias alkat es szemelyiseg vagyok ez meg be szokott jonni az ilyen csajoknak (a csaj fiatal meg 20 sincs de nemtudom pontosan mennyi).


Szoval mondjuk ugy lett volna mar ra lehetosegem, hogy felre menjunk es onnan meg fel hozzam aztan legyen valami. De nem tettem, marha nehez volt ellenallni, volt hogy elhataroztam hogy tudod mit lexarom en ezt a csajt meghuzom de aztan szerencsere megjott az eszem. Azota kerultem, meg nem iszok annyit ha ott van 😣 De megjobban ram kattant, marmint latom hogy nez ram nem vagyok hulye, az egyik baratnoje is ram irt milyen erdekes. Kozbe meg haverommal flegmabb lett es ezt ugy sajnalom. Pedig jol alakultak a dolgaik, en rontottam el de nem akartam.


Hogy abranditsam ki magambol? Azt nem mondhatom neki h "he a haverom miatt nem lehet" mert csak azert is nyomulna es csak szegeny Adalbertnek artanek vele mert megutalna... Nyugi nem igy hivjak de legyen ez a fedoneve. Mar koptattam le lanyt bevallom de igaz hogy megutallt meg utana jo ideig szerelmes volt belem, szoval kiabranditani kene a csajt. De azert nem akarom lejaratni se magam, hogy fingok elotte vagy hasraesek es sirok vagy mittudomen azert nehogy hire menjen.


Mit gondoltok? Azert irok csak mert tudom, hogy megvolt koztuk a vonzalom. De Adalbert tobbszor is elbenazta a szitukat, nem hallgatott ram pedig jo tanacsokat adtam. Pl mondtam hogy ne legyel tul erzelgos/ne keresd folyton de olyan bena volt nem hallgatott ram. Pedig jo parti a srac, jol nez ki jo esze van nagyon nagy szive es marha jofej is. De az a tipus aki pl en is voltam regen tini koromba, az a tulsagosan is belezugo, tul romantikus, a csajt az egekig magasztalo. A csaj pipa is volt ra, konkretan mondta is neki viragnyelven, hogy miert nem tokosebb, miert nem meri felvallalni ha van valami.

Megbeszeltuk: tobbet nem lesz ilyen es visszavesz hallgat ram. "De lehet van mar neki valaki mas..." mondta o, en meg "ahamm..." majd kinos csend. Nagyon gaz es ki akarok keveredni belole! De jot akarok Adalbert cimboramnak is!


2017. okt. 23. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a csajt
2017. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem olvastad vegig ugye baratom? :D
2017. okt. 23. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
ignorald a csaj, ne valaszolj neki max egyszavas hideg lekoptato stilusban, illetve ha vmi mas norol aradozol elötte az is jo ötlet. adalbertnek meg mar ugysincs eselye nala, vitt el egy bufelejto bebaszasra. bros before hoes :D
2017. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, most is nagyjabol ezt csinalom. Amugy nem hiszem, hogy ne lenne eselye. Ok ketten olyanok voltak, hogy mindenki tudta hogy bejonnek egymasnak de megsincsenek meg egyutt. Nem hiszem hogy friendzone-olta csak egyszeruen szerintem megunta hogy nem lep Adalbert.
2017. okt. 23. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora szanalomtenger vagy! :D Szerencsetlen Albertkanak a csaja is hulye, a haverja meg egy nyomorek.
2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek, jó ötletnek tűnik, ha más nőkről áradozol a csaj előtt.

A lányok utálják a konkurenciát és hamar besértődnek, ha úgy érzik, hogy nincs esélyük. 25N

2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10/10-es csaj van másik is, nem is egy, főleg ha csak d.gni akarod, a barátodból viszont egy van. Jó lecke ez az élettől. Ha meg akarod tanulni, meg fogod tudni, hajrá.
2017. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindenféleképpen a barátságot tartds szem előtt a kiscsaj csak tapasztalatot gyűjt de te egy barátot veszíthetsz ami ojan mint ha egy testvért veszítenél.Szólogass be a csajszinak hülyeségeket és beszélj vele a haverodról stb..De szerintem megtudod oldani ha nagyon akarod nekem úgytűnik.Ha egy régi barátot versz át könnyen szerezhetsz egy ellenséget akit nehéz észhez téríteni.
2017. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Intézd úgy a kiábrándítást, hogy szedd le a csajról a keresztvizet, ha flegmázik a barátoddal. Magyarán állj ki a barátod mellett.

31/f

2017. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne a csajt ez egy szàmitó dög .Ha téged is megun akkor keres màst és a haverodat meg elveszited egy ilyen kis könnyűvérű nőcske miatt .Legyél vele olyan mintsminta haverod azt ugy sem szereti.
2017. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!