Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak ki akarna használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak ki akarna használni? 18/l

Figyelt kérdés

Voltam bulizni kb 3 hete, ahol 2 sráccal jóban lettem, az egyikőjük elég érezhetően a tudtomra adta, hogy bejövök neki. Végülis jól kijöttünk egymással, így úgy döntöttünk, hogy próbáljuk meg ezt a kapcsolat dolgot. Ha esetleg az is fontos információnak számítana, akkor már lefeküdtünk. Ami még a srácot illeti, érezni rajta, hogy egy kicsit nagyképű, ha a kinézetét vesszük van mire. Viszont a barátja (akivel már említettem) mondta, hogy egyébként össze vissza smárolt minden csajjal, meg felvágott, hogy neki ilyen meg olyan mobilja van, meg milyen cuccai vannak meg hogy a 18. születésnapjára kocsit kapott, szóval úgy alapjáraton "isteníti magát" és sokszor azért már túlzásba viszi a dolgot.

Lehet csak én reagálom túl, de így belegondolva, hogy hány csajjal csinálhatta ezt és hány csajjal jöhetett még össze rajtam kívül. Beszéltem vele arról, hogy mit mondott nekem a haverja. Nem tagadta, hogy ez így van és elmondása szerint csak én vagyok neki és emiatt nem kell aggódnom.

Bennem valahogy mégis bennem van a bizonytalanság,mert félek, hogy kihasznál és akármennyire szeretnék neki hinni, nem tudok. Lehet tényleg csak az orromnál fogva vezet, csak nem látom a "rózsaszín ködtől".


2017. okt. 24. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne gondolkodd túl, majd kinövöd.
2017. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig nem a "gyerekek összekefélnek" rovat, hanem a felnőtt párkapcsolatok.
2017. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
“Végülis jól kijöttünk egymással, így úgy döntöttünk, hogy próbáljuk meg ezt a kapcsolat dolgot. Ha esetleg az is fontos információnak számítana, akkor már lefeküdtünk” - xD Ideáig tudtam röhögés nélkül olvasni, de azért végigszenvedtem. Javaslom, próbálkozz a tini kategóriában, én nem értek az ilyen kis “kapcsikhoz”.
2017. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, összeszedtem magam, és még a kamaszkori emlékeimet is összeszedtem. Bocsi. xD

Szerintem teljesen jól látod, ez egy semmire (pardon, anyja-apja pénzére) felvágós, beképzelt kis fhax, bár te is megéred a pénzedet, ha máris széttetted neki a lábad, szóval azt mondom, ez a tipikus zsák a foltját-szitu.

Szerintem ez a “kapcsolat” úgy fog működni (ideig-óráig, nyilván nem hosszútávon xD), ha kölcsönösen kihasználjátok egymást; te beleadod a hamvas kis testedet, ő meg a szülei pénzét. Szerintem egy-két hónapig simán ellesztek így.

2017. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

azért menj el egy szűrésre is, mert ha tényleg minden második csajt lek_úr ahogy téged is, ahogy írtad is, akk lehet h már össze is szedtél vmit tőle, csak még nem jött ki rajtad.

Egyébként jó neked h ilyen naívan tudsz bízni ilyen emberekben.

Rem lesz normális pasid is.


télleg menj el szűrésre. A te érdeked

2017. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol benne, innentől hagyd is a fenébe, kár erőltetni.

Ha a bulikban össze-vissza csókolózik (gondolom részegen és akár kivel), így valószínűleg simán megcsalna.

Gondolom abban a pillanatban te voltál az egyetlen hülye aki szét tette neki. Szóval gratula.

2017. okt. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szabad röhögni?
2017. okt. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rögtön odaveted magad fűnek-fának, senki nem fog komolyan venni.
2017. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszondja, jol kijottunk... te mit csinalsz azzal, akivel nagyon jol kijossz? Arrol nem is beszelnek, hogy az egesz elmondasban komolyan az zavar a legjobban, hogy lehet nem te vagy az egyeduli? :") A srac egy kis anyuci penzvel villogo nulla. Ez nem zavar vagy ez kell a "jol kijoveshez"? :D
2017. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel összefekszel akivel jól kijössz hamar elkopik a varázsod :D Ez tényleg a tini kategóriába való....
2017. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!