Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha a 13éves...

Mit szólnátok ha a 13éves lányod dezodort akarna használni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Jesszus, 13 éves, izzad, mit csináljon nyalja le?? Az csak dezodor, nem egy óvszer. Anyám és ezek gyereket nevelnek...
2015. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
98%
már miért ne használhatna dezodort?
2015. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne használhatna?
2015. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
mi a kín, eddig hogy élt nélküle?
2015. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Mondanám, hogy rendben, és vennénk neki egy olyan stiftes dezodort, amiben nincsenek alumínium-sók.
2015. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Amennyiben nem a zuhanyzás rovására használná, örülnék neki, h nem neveltem igénytelennek.
2015. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Én azon aggódnék, ha nem akarna :D

Tinikorban a legizzadósabb az ember, és akkor tud leginkább gúnyolódni mindenen...

Érted?

Tessék menni egy jó minőségű fiatalos dezodort választani! (az olcsó, pocsék szagú vackok még károsak is lehetnek)

2015. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Örülnék, hogy ápolt akar lenni, feltéve, hogy nem fürdés helyett akarja használni.

A fiamnak én vettem stiftet és dezodort is 12 éves korában, sőt, azt is megbeszéltem vele később, mikor szükségessé vált, hogy borotválja a hónalját, kevésbé büdösödik be, ha tornaórán, edzésen megizzad. A kamaszok irgalmatlan szagot képesek produkálni mindennapos fürdéssel is, ha nem figyelnek oda ezekre.

2015. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
nagyon unatkozik valaki ezekkel a vicces kérdésekkel :D
2015. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
6. vagyok. Nem egészen értem, mi a probléma a válaszommal Igenis használjon izzadsággátlót, aki izzad. Nem kell a környezetükben élőket büntetni. És azért írtam, hogy ha valaki fürdés helyett dezodoroz, igénytelen, mert én emlékszem a nyolcadikos öltözőre tesióra után, a szúrós szagú izzadtság keveredik a töménytelen fújós deo fullasztó elegyével. Csak azt ne mondjátok, hogy az rendben van zuhanyzás helyett!
2015. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!