Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak ki akarna használni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak ki akarna használni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy sráccal. Nagyon aranyos, kedves, intelligens, szimpatikus. Abszolút az a fajta, aki tisztában van vele, hogy bomlanak utána a csajok, és persze, ezt közölte is. Most éppen udvarolgat nekem, egy teljesen átlagos lánynak, akiben igazából semmi különleges nincs.

Kicsit félek attól, hogy egy ilyen "jó pasi", aki akárkit megkaphatna, és akit akarnak is a lányok, csak a hecc kedvéért kezdett ki velem, és igazából semmi komolyabbat nem akar, csak egy pár éjszakányi élvezetet.

Persze, hozzátartozik az igazsághoz, hogy én egyáltalán nem úgy viselkedek, mint aki a lába nyomát is imádná, ezt meglepetten tapasztalta, lehet, ez az, ami érdekes neki. De ettől függetlenül, akarhat csak a kihívás kedvéért, vagy csak úgy, viccből, mert miért ne?

Néha kicsit bizonytalan vagyok az indokait illetően, mert ahhoz képest, hogy nemrégiben ismerkedtünk meg, gyakori téma a szex, utalások is vannak rá, viszont emellett azért néha ő az, aki témát vált, mondván, hogy ne mindig csak erről beszéljünk...


Nyilván nem láttok bele a fejébe, de kíváncsi vagyok külső véleményekre is. Nem fog megnyugtatni vagy felzaklatni, akármit mondtok, egyszerűen csak a gondolataitokra vagyok kíváncsi a leírtakkal kapcsolatban. Előre is köszönöm azoknak, akik veszik a fáradtságot az értelmes és építő jellegű hozzászólásokhoz! :)



2012. dec. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek egyenlőre. Lehet hogy csak szórakozik, lehet hogy komolyan gondolja. Ha már vagy 2 hónapig ismerkedtek, úgyis érezni fogod.
2012. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mármint ő mondta neked hogy: "én egy jó pasi vagyok, és sok csajt megkaphatnék?"

Vagy te magad látod helyes gyereknek, akiről azt gondolod hogy bárkit megkaphat(na).

Lehet hogy nem érzi önmagát annak, ezért próbálkozik nálad. :)

2012. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kifejezetten annak látom, de ő maga is egy cseppet nárcisztikus, meglepődött, mikor kijelentettem, hogy nekem nem ő álmaim férfija :D állítása szerint még soha senki nem mondott neki ilyet... ezért, na meg az eddig tapasztaltak miatt gondolom, hogy kb 2 perc alatt akárkit az ujja köré tudna csavarni.
2012. dec. 7. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyében azt értékelném benned, hogy végre egy nő, aki nincs elszállva magától. Biztosan szép vagy, ha tetszel neki. Ha nem próbálod meg vele, sosem tudod meg, hogy mit is akar tőled. Legrosszabb esetben is szexeltek egy nagyot. Mi rossz van ebben?
2012. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!