Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetünk valakibe ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetünk valakibe ha amúgy külsőleg nem vonzódunk hozzá?

Figyelt kérdés

Emberek nagy része azt állítja nem számít a külső...

Randiztam egy sráccal, aki külsőre egyáltalán nem tetszett, viszont annyira felszabadultan éreztem magam vele ( lehet pont azért, mert nem tetszett, nem érdekelt hogy mit gondol és nem voltam úgy rágörcsölve a találkozóra) és olyan jól elvoltunk, hogy végül összejöttünk..most már belàtom, hogy lehet jobb ötlett lett volna csak barátoknak lenni, viszont azt hittem majd ha szerelmes leszek belé akkor ez már nem fog számítani. Nagyon rosszul érzem magam, hogy ezt kell írnom.. Nem érzem kényelmesen magamat a kapcsolatban. Nem kívánom egyáltalán, nem vonzódom hozza.nem tudnám elképzelni vele a jövőmet. Nem a szőke hercegre várok, én sem vagyok egy gyönyörűség, nem is számítottam arra, hogy így fogok érezni egy év után is, kellemetlenül érzem magam..


2017. okt. 24. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én így éreztem, azóta több éve a párommal vagyok és életem legjobb döntése.
2017. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem a barátom úgy alapvetően nem keltette fel az érdeklődésem. Tehát sohasem taszított, de nem is vonzott soha. Aztán amikor elkezdtünk beszélgetni, megszerettem mint embert és aztán már a külseje is teljesen elkezdett vonzani.

De alapvetően sem taszított, semleges volt.

2017. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek is vannak fokozatai.

Előző barátnőm pl egy idei olyan szinten semleges volt számomra, hogy hihetetlen. Egyetemen csoporttársak voltunk. Mivel abszolút nem érdekelt, tök jól elhülyéskedtünk, beszélgettünk. Majd később nagoyn jó barátok lettünk. Majd megintcsak később elkezdtek tetszeni kis részletek a külsején is, végül összejöttünk, és számomra akkorra ő volt a legtökéletesebb nő. Pedig ha "tételesen leírom", hogy hogy néz ki, semmi nincs benne, ami meg kéne, hogy fogjon.

Viszont van olyan is, hogy nemcsak hogy nem tetszik, hanem kifejezetten taszít (most erős szó, de érzékeltetni akartam a tetszik, és a semleges "nem tetszik" következő fokát), vele akármilyen jóban is vagyok, nem tud egyszerűen kialakulni bennem vonzalom felé. Értem én, hogy a külső nem minden, de könyörgöm, a ha már most kifejezetten taszít, nem kell erőltetni a dolgot.


Viszont, hogy magamat ismételjem, ha nem taszít, csak szimplán semleges, érdemes sűrűn keresni a társaságát, hátha egyszercsak mégis. Azt azonban hozzáteszem, hogy kapcsolatba addig nem mennék bele, amíg valami pici vonzalom nincs bennem. Neki is csak rosszabb úgy.

2017. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a kémia, nem tudsz szexuálisan vonzódni valakihez, akkor totál értelmetlen a kapcsolat. Barátnak jó lehet az illető, mert lehetne értékes belső tulajdonságai, de ha a szex nem jó, csak magadat kínzod...
2017. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamit itt másképp értelmezel "nem számít a külső" témában. Az a típus vagyok, akinek a szerelemhez szükséges a fizikai vonzalom is, de ezt nem a külső megjelenés váltja ki.

De rád térve egy évig hogy tudsz járni valakivel, aki semmi vonzalmat nem tud kiváltani belőled? Nem számonkérően, hanem kíváncsiságból kérdezem. Ő ebből hogy nem vett észre semmit?

2017. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baklövés, hiba! Tanulj a helyzetből,máskor ne csinálj ilyet. Minél hamarabb mász ki a helyzetből, kérj tőle bocsánatot, amiért miattad beleélte magát.
2017. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy bármilyen szinten is elkezdtem megnézni a férfiakat/fiúkat, mindig is a mackós alkatú, sötét hajú, magas emberekhez vonzódtam.


A férjem alig magasabb nálam pár centivel, kifejezetten vékony és szőke a haja. :D 10 éve működünk, csodás a kapcsolatunk és soha, egy percig sem gondoltam azt ez alatt az idő alatt, hogy bár máshogy nézne ki. :)

2017. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!