Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezzel nagy hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel nagy hülyeséget csinálnék?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja szakítottunk a barátnőmmel de már annyira hiányzik hogy rá akarnék írni és ma van 25.dike ma lettünk volna 3 évesek.
2017. okt. 25. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" 25.dike "


Ezt inkább ne erőltesd.

2017. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd! Ha vége, akkor vége, tök mindegy hanyadika van...
2017. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válts át a holdnaptárra...
2017. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

>szakítottunk


Tartsd magad ehhez. A felmelegített kapcsolatok elsöprő többsége felesleges szenvedés. Mi értelme is lenne felkeresni? Megvan a szakításotok oka. Miért vagy biztos benne, hogy ez legközelebb máshogy történne? Ha magadnak és neki is magaabiztosan tudod bizonyítani, akkor esetleg lenne értelme.

2017. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as. Behaltam rajtad! :)


Egyébként tényleg hagyd őt békén. Ami elmúlt, azt vissza sose tudod hozni.

2017. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, maximum a fenébe küldene el, aztán még szarabbul éreznéd magad.
2017. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, pròba szerencse.Ha úgy érzed még fontos neked, akkor írj neki.Ha el is utasít, legalább megpròbáltad...Aztán ki tudja? Lehet hogy örülne neki, mert titkon arra vár, hogy keresd.
2017. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!