Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érdekes tanmese a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes tanmese a mai lányokról. Persze csak a belső számít nemde?

Figyelt kérdés

Adott a szituacio ahol egy ferfi es egy no meg tinikorukban megismertek egymast mert egy gimibe jartak, a srac 5 evvel idosebb mint a csaj, randizgattak meg minden aztan a srac teljesen beleszerelmesedett a lanyba, es kb masfel-ket ev hajkuraszas utan feladta a csavo mert nem jott ossze vele a csaj.

Persze kozben ment a drama, de vegul a csajnak nem kellett a srac es mas pasikkal jott ossze. De hulyitette, hogy majd egyszer egyutt leszunk, meg majd par ev mulva, en is erzek valamit de megsem, tul jo vagy hozzam meg milyen jo pasi leszel csak meg ez meg az, szokasos lekoptatas.


Aztan telt mult az ido, a csavo idokozben lediplomazott, orokolt egy ceget az apjataol, aztan lett neki meg egy es igen rendesen megszedte magat, jo kocsik, ingatlanok, kigyurt test, "divatos" oltozkodes stb. Es mit ad Isten mikor talalkoztak ujra a csajjal mar rogton mas volt a szitu, persze egybol lett randi meg ismerkedes meg hianyoztal meg miegymas, aztan milyen fura ossze is jott a csavoval a csaj aki persze idokozben nem ert el kulonosebb sikereket a kulso szepsegen kivul.


Szerintetek is erdekes a sztori, hogy mikor kell es mikor nem kell ugyanaz az ember ezeknek a tunder mai lanyoknak? Persze mehet a kamu, hogy belso a fontos stb, hat a csavo regen is ugyanolyan jofej volt es hmmmm de erdekes akkor nem kellett :/// Nem akarom a noket szidni de ez az igazsag, ez egy jo sztori mikor meghallottam jot rohogtem magamba mert felig meddig szemtanuja voltam az esemenyeknek anno. Most meg megy a nagy szerelem, meg megvilagosodas. Mi a velemenyetek? Sztetek vajon penz es egzisztencia, jo kulso nelkul is osszejott volna vele? Ez koltoi kerdes ;)


2017. okt. 26. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyéként meg ha a pasinak csak a belső számít, akkor miért nem jött össze a csúnya, kövér Jucival a 3.B-ből? Ja, mert hogy neki a jó csaj kellett?
2017. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

"Igen, ez jó példa arra, hogy a pasik bármilyen szemét lotyó után képesek évekig kaparni, ha elég jól néz ki."

Hihetetlen, hogy ti feminácik még ebből is azt hozzátok ki, hogy a férfiak a disznók :D


"Egyéként meg ha a pasinak csak a belső számít, akkor miért nem jött össze a csúnya, kövér Jucival a 3.B-ből?"

Honnan tudod, hogy nem a csúnya, kövér Juciról van szó a 3.B-ből?

2017. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a problémát. A csaj megmondta, hogy "majd egyszer együtt leszünk cunci" és összejöttek nem? :D "Viccet" félre téve, ez a sztori nekem bűzlik. Mintha egy kicsit orrolnál a csajra belőle vagy nem? Mert nagyon egyoldalúnak hangzik.


Amúgy ez szerintem inkább romantikus, mármint oké régen nem jöttek össze de ki tudja miért? Egy pasi 20 alatt még nagyon gyerek (meg néha felett is) sokan testileg is hiába 20 évesek úgy néznek ki mint egy jólfejlett ötödikes. Nekem is volt egy ilyesmi ügyem ahol a srác túltolta az érzelmi szekeret, mert tényleg annyira belém volt zúgva, hogy bármit megtett volna és ezt el is mondta. Volt, hogy sírva... Ez komoly. És ez így tudod a nőknek eléggé kiábrándító és nem tudsz vele mit csinálni, mert hiába édes meg jófej meg de nagy szíve van ilyenkor már csak max megsimogatnád a "kisfiút". Van amikor érzelmes egy pasi az teljesen oké azzal SEMMI BAJ sincs. De van amikor már túl sok. Lehet itt is ez volt. A srác nagyon szerelmes volt és be is jött valamennyire a csajnak mivel látta benne, hogy majd jó pasi lesz (tehát vsz akkor nem volt az) de hát nem tudott mit kezdeni vele, van ilyen. Az emberek képzeld fejlődnek/változnak. Egy csomó ismerősömről és barátnőmről aki 10/10es nagyon jó csaj terjengenek ilyen rosszindulatú pletykák pedig egy kivételével mindegyikük teljesen normális romantikus naiv lány. A pasi meg valószínű még mindig szerette valamennyire mikor találkoztak, vagy újra fellángolt benne, így randiztak összejöttek mi ebben a nagy szám? Hogy a pasi felnőtt/érett férfi lett? Hű de visszataszító... Vagy, hogy gazdag? Ha örökölt egy céget az apjától akkor valószínű amúgy sem volt csóró a család tehát ha akkora golddigger lett volna régen is leszívhatta volna.

Szerintem neked egy bajod van és mindenki tudja mi az :) Valami nem lett a tiéd amit akartál :)))

2017. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Gyermekeim. Ha aMinden nő ilyen lenne akkor anyad is ilyen es az osszes anya... de nem. A gold digger csajszik is csaj butuskak es osztonuk utan mennek. Mindig ez a rinyalada megy altalaban az ostoba pasik rinyalnak az ostoba lanyok miatt. Annyira aldom az eget hogy ez a reteg olyan messzire elkerul.. es ha tudnatok mennyire sok ember van rajtatok kivul... de miert tudnad... hisz ostoba vagy. :S
2017. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 RoseTyler ***** válasza:
100%
A srácból időközben férfi lett. A férfiak pedig vonzóbbak a srácoknál. A pénz és a kigyúrt test meg csupán az extrák hozzá.
2017. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerintetek a csaj gold digger.A pasi éveket áldozott arra, hogy megszerezze a gold diggert. Most kigyúrt, gazdag pasiként bármilyen nőt megkaphatna, de neki a gold dogger kell. Tehát akkor hatalmas az igény a gold diggerekre.
2017. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Mi bajod velük most komolyan???


Megtalálta zsák a foltját!

Tudod mikor érdekelt volna a csaj ezekután?

A srác fejében sincs rendben valami emiatt...


Örülj hogy egyel kevesebb ilyen nő szingli, és így ennyivel kisebb az esélyed hogy ilyen nővel kapcsolatba kerülj!

2017. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Napi rinyaparty. :)

Amúgy lehet, hogy régen is jófej volt a gyerek, de nem gondolod, hogy gondolkodásban teljesen más egy kistini és egy felnőtt ember? Tinik között nagyon ritkán van harmonikus, hosszútávú kapcsolat, és akiknek sikerült is, azok is szakították 5-6 év után, miután megvolt a gimis ballagás.


Mondjuk én sem értem, hogy a srác mit látott benne, de úgy érzem, hogy ez nem egyedül a nőnek a "hibája." Végül is ő tepert több éven keresztül(akár egy évtizeden át) is egy nőért, aki régebben csak hülyítette. Sőt, lehet, hogy valóban boldogok együtt.


22/N

2017. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te is tudsz aztan altalanositani. Mar neharagudj, de nem szeretem az ilyen siros-rivos embereket, hogy mindenben a rosszat latjatok. Ha annyira megvan a velemenyed a csajrol akkor hagyd ott aztan tavozz nyugodt szivvel, de most mit varsz tolunk? Egyebkent lehet ennek kicsi az eselye, de nem minden ilyen szituaciot lehet a penzre fogni akarmennyire is faj, lehet az is a hatterben hogy a csaj meg fiatal volt, es meg elte az eletet, vagy csak szimplan nem tudta hogy mit akar. Anyam is 20ev ismerettseg utan jott ossze a mostani baratjaval. Es akkor most ez azt jelentene hogy o is csak a penze miatt? Nem minden no penzehes k__rva ahogy azt oly sokan beallitjatok. Persze lehet igazsag abban amit leirtal, de fogd mar fel hogy vannak ertelmes emberek. Maskulomben meg ti sem vagytok mindig szentek.
2018. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!