Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves kapcsolatot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kapcsolatot nem érdekes el dobni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ha gondok vannak vagy bármi ilyesmi és ha az az ember igenis azt mondja hogy ő küzdeni fog a másikért mert igenis lát rá esélyt hogy együtt legyenek még annak általában sikerül is ? és utána pedig még jobban érezteti vele hogy szereti és még boldogabbá tudja tenni mint azelőtt tette valaha .
2017. aug. 30. 18:20
 1/8 A kérdező kommentje:
érdemes "
2017. aug. 30. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Nimcs ilyen. Nem ettől függ!
2017. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor mitől ?
2017. aug. 30. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem évekhez kötött. Ha egy problémát már nem tudnak megoldani semmilyen módon sem kompromisszumokal mert mondjuk az egyikük vagy mindkettő hajthatatlan egy dologban akkor érdemes váltani.

Vagy, ha már annyira kihűlt a dolog, hogy a másik látványától is rosszul van az ember és nem szívesen akar a közelében sem lenni, hiszen ezen változtatni vagy javítani nem lehet.

Gondok meg minden kapcsolatban vannak szerintem.

2017. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez. Én anno boldogan zártam le a 7 éves párkapcsolatom,most a 6 hónaposért viszont küzdenék életem végéig. A szeretet a lényeg,nem az idő.
2017. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küzdeni akkor érdemes, ha szereti még egymást a két ember. Hiába 10-15 ev is ha csak a megszokás tart össze.
2017. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már van gyerek, közös otthon, anyagi javak, akkor alaposabban át kell gondolni egy szakítást.

De nem lehet olyan ok ami miatt csak úgy simán kijelenthetjük,hogy nem érdemes eldobni egy kapcsolatot.

2017. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
enyém 7 éve tart de semmiért se dobnám el, bár a legtöbb női segget és mellett mindig megnézem és fantáéziálok párat, ám imádom a feleségemet, és az ő domborulatai is elveszik az eszem. amúgy a sok veszekedés, kilátástalanság, kihűlt vágyak azok indítékolnak egyeseket 10-20 év után is lelépni
2017. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!