Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy visszafogottabb fiún/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszafogottabb fiún/férfin hogyan lehet észrevenni, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Olyan aki kissé magának való, introverttabb típus de nem annyira durván.

Egyébként mindig kedves, aranyos okos humoros. De hogy tetszel neki azt honnan lehet látni? Pl olyan, hogy sokszor néz de aztán elkapja a tekintetét, ha a közelbe van a lány akkor idegesen mocorog fészkelődik, furán áll és furább lesz a hangja? Ez lehet ilyesmi vagy bemesélem magamnak? Barátnőim duruzsolják, hogy belém van zúgva az egyik főnököm :D De ő nem az a nagy hangú főnök típus, inkább visszafogottabb de amúgy nagyon imádni való lenne :)) Ha kettesbe vagyunk picit más, de van hogy elpirul. Állítólag ha én nem vagyok ott jóval magabiztosabban viselkedik.


2017. okt. 29. 22:33
 1/4 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ebből fizetésemelés lesz...
2017. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kac-kac :)
2017. okt. 29. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem mondanám, hogy szerelmes, de nagyon bejössz neki. Viszont én két évet kínlódtam egy ilyen pasival, ugyanezeket a dolgokat produkálta a közelemben amit nálad ez a pasi, és a végén beleuntam. Az a baj velük, hogy kezdeményezni sem nagyon lehet náluk, mert állandóan be vannak sz...va. Ne éld bele magad.
2017. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Lehet, hogy csak kényelmetlenül érzi magát emberek közelében, de nem feltétlen attól, mert "szerelmes".
2017. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!