Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy depresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy depressziós férfiba! Mit tegyek, hogy könnyebben elviseljem?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem, de az energiaszintemet sokszor lenullázza.


a hangulata gyorsan változik, emiatt megbízhatatlan.


van, hogy nagy svunggal megígér valamit, majd rá 1-2 nappal mégis megszegi, nem lehet rá mindig számítani.


van, hogy ő kezdeményezi az ölelést, összebújást, máskor az sem viseli el, ha megérintem.


van, hogy leszervezünk egy programot, és indulás előtt mégis otthon marad.


szed antidepresszánst, jár terápiára.


nem látom, hogy egyik is segítene rajta.


a gyógyszerektől kómás, nem megy a szex neki, a terápia meg csak nyeli a pénzt.



2017. okt. 29. 01:40
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
24%
A depresszió okát kellene megszüntetni, vagy azt a dolgot ami bántja..
2017. okt. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nála ez örökletes, objektív oka nincs rá.

testileg egészséges, jó körülmények között élünk, sikeres a munkájában.

azért jár dokihoz és szedi a gyógyszert, mert próbál tenni ellene.

2017. okt. 29. 01:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Most erre milyen valaszt varsz? Ahogy neki le kell kuzdenie a depressziojat, ugy magadban fel kell erositened a toleranciat. Ha erzi, hogy csodot mondd, meg depisebb lesz. Nyilvan Te ezt nem fogod sokaig turni, ez igy nem elet. Ha szereted, akkor tamogatod testileg, lelkileg. Kerdes az, hogy fog-e javulni az allapota es egyaltalan erdemes-e erre varnod vagy inkabb keresel egy szamodra kivitelezheto kapcsolatot.
2017. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

"Elviseld"??

Aha... Sajnálatom neki.

2017. okt. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Mazochista vagy-e?
2017. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Red Vixen, állj a fal elé, és kezd el beleverni a fejed.


nem lesz kár érted.

2017. okt. 29. 03:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Én nem vagyok sem depressziós, sem pszichomókus. Rajtam kívül, még számos ilyen férfi létezik.
2017. okt. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megértem a helyzetet, de az embert szereted, nem igaz? Képzeld el fordított esetben, jól esne, ha ott hagyna? Esetleg azt akarnád, hagyjon ott? Ahhoz, hogy ne csak elviseld, találj ki rekréciós programokat, hogy ne unatkozzatok. A legrosszabb, amit ilyenkor egy depressziós embernek mondani lehet, az az hogy szedje össze magát. Mutass neki életet, hozd lázba, persze ne azonnal.
2017. okt. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hosszú idő, mire a terápia és a gyógyszerek eredményt hoznak.

Nekem a szerelem segített az "elviselésben", illetve az, hogy nem tettem fel mindent a megbeszélt, megígért dolgokra, és úgy készültem, hogy lehet, hogy egyedül megyek egy lefixált programra. Nem kellemes, de meg lehet szokni, bár családi életet erre nyilván nem lehet alapozni.

2017. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd neki azt, hogy szedje össze magát, akkor a legrosszabbon már túl vagytok. Állítólag. Egyébként meg kezdd el dolgoztatni. Ez nem állapot, hogy ő elhagyja magát, te meg megpróbálod magadra venni a világ összes terhét. Küzdjön. Ha másért nem, akkor legalább te érted. Nem ráhagyni kell, meg elengedni a dolgokat azzal, hogy hát beteg, hanem motiválni.


Szerben van valami orrspray diszkódrog (ketamin), ami állítólag hat és nyugaton már engedélyezték. A szelektív szerotonin visszavétel gátlók vagy használnak pár hónapon belül, vagy felejtősek. Ellenben hozzászokik, és csak fokozatosan szabad elhagyni őket.

2022. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!