Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
És hány évesek vagytok.

2017. okt. 31. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő egy hét, én két hét. Ő 29 F én 22 N
2017. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon változó.

Volt olyan kapcsolatom, ahol nagyon hamar, de akkor még fiatal voltam és felelőtlenül belezúgtam mindenkibe :D

Jelenleg, sok csalódás után egy szintén sokat csalódott párom van. Szerintem legalább fél év is eltelt, mire kimondtuk egymásnak, ő mondta először, majdnem le is estem a székről, mert nem szerelmes típus. (Bár ha nem szerelemből mondta, az sem érdekel, lényeg hogy érzem, fontos vagyok neki.)


Tapasztalatom az, hogy felesleges azt nézni, mikor mondja ki valaki és hányszor. Sokkal fontosabb érezni, apró gesztusokból akár.

2017. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,olyan rég volt
2017. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi majdnem első találkozás által kimondták, pedig akkor ő 23 én 25 éves voltam. Mai napig nem tudjuk megmagyarázni, csak valahogy adta magát a dolog. Végül kb 1 hónap után mondtuk ki. Először én, aztán egy héttel később ő.

Azóta pedig minden nap elmondjuk egymásnak :)

27/n

2017. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szerelmes voltam baratnömbe, de megis majdnem masfel evig tartott, mig ugy ereztem, ki tudom mondani. Elötte jegyben jartam egy masik lannyal es annak ellenere, hogy vegül en mondtam ki, hogy legyen vege es szinte felszabaditonak ereztem, megis magammal cipeltem ennek terhet meg sokaig. Baratnöm joval korabban mondta, de szerencsere nem eröltette, hogy kimondjam, hanem erezte tekintetemen, erinteseimen es amugyis minden cselekedetemen, ami vele kapcsolatos volt.
2017. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Lemaradt, hogy 7 eve vagyunk együtt es 30-as eveink közepe fele tartunk.
2017. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: és akkor miért vannak szeretőid, ha ez ilyen jó?
2017. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez az első párkapcsolatom 24 éves korom óta tart ez akkor kb 3 hete voltunk már együtt. Éppen a barátnőmnél voltunk filmet néztünk, összebújtunk és a film vége után kikapcsltunk mindent és egymás karjaiban voltunk a csendes szobába egy halvány hangulat világítás volt csak és akkor nem is beszélgettün csak úgy relaxáltunk, akkor volt már nagyon benne ez hogy ki kellene mondani, és ki is mondtam. A barátnőm utána úgyszintén aztán rá nem sokkal később meg is történt az első szexuális együttlétünk.

Nem nagyon mondjuk ki ezt, mert mindketten érezzük a dolgot hogy szeretjük egymást, és ez szerintem jobb, mert sokszor a szavak semmit nem érnek, érezni kell hogy szeretve vagyunk, és szerettjük a párunkat.

2017. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!